Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 17527
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Nowa praca i od razu wpadka!

Żabcia (Hanna Klepacka) wygra casting na gospodynię w rezydencji Jezierskich, bo jako jedyna z kandydatek będzie chciała paradować po domu w fartuszku i zgodzi się, by nazywać ją służącą. Sławka (Ewelina Serafin) będzie zachwycona Anią, ale... do czasu gdy wyjdzie na jaw, że ta dostępna jest jedynie w „pakiecie” z Gawronem (Sebastian Stankiewicz)!

W 2418. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 31 marca godzinie 20.10 w TVP2) Żabcia dostanie pracę w nowej posiadłości Jezierskich. Od razu powie o tym Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski), który da jej wcześniej znakomite referencje.

Reklama

- A co to za praca? - zainteresuje się Górka.

- Gosposia w luksusowej rezydencji. Z opcją sprzątania co prawda, ale tacy eleganccy ludzie i szykowne wnętrze - stwierdzi podekscytowana Ania i doda, że musi się teraz bardzo pilnować, żeby nie podpaść swoim "państwu".

Entuzjazmu Żabci nie będzie, niestety, podzielał Gawron. Powie ukochanej, że nie zgadza się, by jego kobieta usługiwała jakimś zgniłym kapitalistom, choćby płacili za to majątek.

- Nie wszystko da się sprowadzić do pieniędzy. Są ważniejsze rzeczy na świecie - powie, a gdy Ania zapyta, co ma na myśli, jednym tchem wyrecytuje, że godność, dumę i inne ponadczasowe wartości uniwersalne.

Okaże się, że Ryśkowi tak naprawdę chodzi o to, że Żabcia miałaby zamieszkać w willi Jezierskich!

- Jak my się będziemy widywać... - westchnie.

- Raz w tygodniu mam mieć wychodne - usłyszy.

- Widzenie raz na tydzień to przecież jest koniec naszego związku - zdenerwuje się.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama