Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 17196
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Niespodziewany powrót do Polski... Władek zerwie z Darkiem!

Natychmiast po powrocie z Singapuru do Polski Darek (Andrzej Niemyt) dostanie wiadomość, z której dowie się, że Władek (Przemysław Stippa) nie widzi dla ich związku przyszłości!

W 2390. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w piątek 19 lutego godzinie 20.10) Darek zadzwoni do Sałatki (Patryk Pniewski), by poskarżyć się, że jego pobyt w Singapurze jest kompletnie nieudany.

Reklama

- Władek pracuje od rana do wieczora... Poza tym tu takie związki jak nasz są nielegalne - powie Józkowi i doda, że - choć Singapur jest naprawdę pięknym, czystym i bezpiecznym miastem - chyba długo tam nie wytrzyma.

- Na razie z Władkiem udajemy kuzynów. Dzisiaj się doczytałem, że tu obowiązują kary za chodzenie nago po własnym mieszkaniu! Mam dość tego... edenu - stwierdzi. 

Kilka dni później Janicki niespodziewanie wróci do domu. Stanie jak wryty, gdy w swoim łóżku zastanie Sałatkę i wtuloną w niego Gabrysię (Marta Juras).

- Nie mówiłeś, że wracasz - westchnie zaskoczony Józek.

Darek wycofa się za drzwi sypialni, a Niedzielska zacznie się ubierać.

- Myślę, że będziesz musiał gęsto się tłumaczyć - uśmiechnie się do piłkarza, gdy ten przyciągnie ją i pocałuje na do widzenia.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje