Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16213
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Nieoczekiwane wyznanie

Wszystko wskazuje na to, że miejsce Maćka w sercu Władka zajmie Darek, piłkarz i celebryta w jednym. To będzie skomplikowana miłość...

Niebawem Maciek (Tomasz Mycan) odwiedzi Władka (Przemysław Stippa) i poinformuje go, że wyjeżdża do Krakowa, gdzie będzie wykładał na AGH. Kołodziejski przytuli Cieślaka i podziękuje za wszystko, co dla niego zrobił. Doda, że ma kogoś, a ich związek uznaje za zamknięty. Cieślak odczuje to jako cios prosto w serce. Nic więc dziwnego, że Beata (Anita Jancia-Prokopowicz) zauważy jego smutek i zasugeruje, by w końcu skreślił Maćka ze swego życia.

Jestem gejem

Reklama

Wracając do domu, Władek spotka Darka (Andrzej Niemyt), który będzie miał dla niego bilety na pierwszy mecz sezonu. Podczas miłej pogawędki przy winie piłkarz zaprosi Cieślaka na grilla.

- Będą moi koledzy z drużyny i dużo modelek - zanęci znany sportowiec. Odpowiedź Władka troszkę go zaskoczy.

- Modelki mnie nie interesują - powie zupełnie szczerze i otwarcie Cieślak.

- Jestem gejem. Piłkarz nie skomentuje tego wyznania.

Romantyczne śniadanie

Następnego dnia markotny Władek zwierzy się Beacie, że doszedł do wniosku, iż jego życie to katastrofa. W rezultacie bilety na mecz Powiśla odda koledze. Lecz potem zadzwoni do niego Tomala (Bartłomiej Nowosielski) i wyciągnie go na piwo oraz oglądanie meczu w pubie. Darek strzeli pierwszą bramkę. Po meczu Andrzej odwiezie Cieślaka do domu. Okaże się, że tam czeka na niego Darek, który wyjaśni, że chciałby razem z Władkiem uczcić swój pierwszy sukces. Rankiem z obozu wróci Kajtek (Jakub Dmochowski) i zaskoczony zobaczy w kuchni Darka. Piłkarz wytłumaczy, że Władek zaprosił go na śniadanie. Zjedzą je we trójkę. Potem Kajtek zrobi Darkowi minisesję. Janicki poprosi, żeby nikomu nie pokazywał tych zdjęć.

Wyjdzie z ukrycia?

Uwadze Beaty nie ujdzie, że Władek jest w doskonałym nastroju. Cieślak opowie jej o Darku. Tajemniczo stwierdzi, że piłkarz oficjalnie nie jest gejem.

- Ale mam zamiar nad nim popracować - dorzuci z uśmiechem. Po południu Władek znów spotka się z Darkiem.

Ten podzieli się z nim obawą, że Kajtek weźmie go za homoseksualistę, którym przecież nie jest. Cieślak uspokoi go, że syn rozumie, że jedyne, co ich łączy, to sąsiedzka przyjaźń. Po tej rozmowie znów straci humor. Tym bardziej, że wokół Janickiego będzie krążyć atrakcyjna modelka Roma (Sylwia Madejska).

Czy piłkarz zdecyduje się na coming out? Tymczasem Kajtek pochwali się Tomali zdjęciami z Darkiem. Andrzej stwierdzi, że za takie fotki tabloidy płacą niezłe pieniądze. Kajtek postanowi zgłębić temat w internecie...

a.im.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje