Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16372
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Narodziny gwiazdy

Wkrótce spełni się największe marzenie aspirującego do miana gwiazdy disco polo Gawrona (Sebastian Stankiewicz). Ricardo naprawdę zostanie wielką gwiazdą... Na swym pierwszym wielkim koncercie wręcz powali publiczność na kolana!

W 2030. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 we wtorek 26 marca o godzinie 20.10) Hubert (Marek Molak) - tuż przed największym jak dotąd w karierze Ricarda koncertem - oznajmi swemu podopiecznemu, że umówił go na wywiad z redaktor Szatkowską (Marzena Rogalska). Gawron nie będzie tym zachwycony. Stwierdzi, że jest bardzo zmęczony i... głodny, a restrykcyjna dieta, na którą przeszedł, odbiera mu chęć nie tylko do śpiewania, ale też do życia.

- Ogarnij się trochę, będziesz miał wejście live do programu śniadaniowego, wiesz, ile było z tym załatwiania? - powie mu menadżer.

Reklama

Żabcia (Hanna Klepacka) pouczy ukochanego, że jeśli chce zostać gwiazdą, musi się udzielać wywiadów. W końcu Rysiek zgodzi się porozmawiać z Szatkowską.

- Poszczęściło mi się, to fakt, ale mam nadzieję, że sodówka nie uderzyła mi do głowy. Chciałbym pozostać tym zwykłym chłopakiem z brzuszkiem, którym byłem, zanim ktokolwiek o mnie usłyszał - zacznie.

Szatkowska zapyta go, jak przebiegają przygotowania do jego pierwszego wielkiego koncertu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje