Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19955
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Nagle rzuci pracę. Jest gotowa na nowe wyzwania?

W jednym z pierwszych odcinków "Barw szczęścia", które TVP2 wyemituje po wakacyjnej przerwie, w kancelarii Natalii (Maria Dejmek) rozpocznie pracę nowy prawnik. Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) poprosi Asię (Anna Gzyra), by pomogła adwokatowi zadomowić się w firmie i zapoznała go ze sprawami, które Klemens (Sebastian Perdek) prowadził, zanim dostał zawału. Po pierwszej rozmowie z mecenasem Sokalska niespodziewanie... złoży wypowiedzenie.

Małgorzata zjawi się w kancelarii córki, by uprzedzić Asię, że wszystkie sprawy Klemensa przejmie nowy prawnik, któremu - jak stwierdzi - ktoś musi powiedzieć "co i jak". Sokalska nie będzie przekonana, czy jest odpowiednią osobą do tego zadania, ale Zwoleńska wyzna jej, że od dawna ją obserwuje i widzi, że znakomicie sobie radzi z utrzymaniem porządku w biurze, więc z pewnością poradzi sobie też z wyzwaniami innego rodzaju.

"Barwy szczęścia" po wakacjach: Nowym szefem Sokalskiej zostanie jej były chłopak

Asia będzie w szoku, gdy okaże się, że nowy adwokat to jej kolega z liceum i... były chłopak. Mężczyzna serdecznie się z nią przywita i opowie, jak to się stało, że trafił do kancelarii Natalii, po czym stwierdzi, że bardzo się cieszy, że to właśnie ona jest jego asystentką.

Reklama

Sokalska nie przyzna się, że jej praca polega na sprzątaniu kancelarii, a "asystentką" została tylko na chwilę, bo poprosiła ją o to matka jej szefowej. 

Tymczasem mecenas Szczepan Krajewski (nazwisko wcielającego się w niego aktora produkcja serialu ujawni dopiero pod koniec wakacji) będzie przekonany, że Asia była prawą ręką Klemensa. Myśl, że tak naprawdę jest sprzątaczką, nawet nie przyjdzie mu do głowy.

"Barwy szczęścia" po wakacjach: Zwoleńska zaproponuje Asi awans

Jeszcze tego samego dnia Asia odwiedzi Małgorzatę i poinformuje ją, że musi zrezygnować z pracy w kancelarii. Stwierdzi, że ponakładały się jej terminy, ma inne zobowiązania i po prostu nie jest w stanie dłużej sprzątać biura. Obieca jednak Zwoleńskiej, że znajdzie kogoś na swoje miejsce.

Po powrocie do domu Sokalska wyzna Hubertowi (Marek Molak), że złożyła na ręce Małgorzaty wypowiedzenie. Powie, że nie może dłużej "zasuwać na mopie" i chce się rozwijać.

Zdradzamy, że Zwoleńska zaproponuje Asi, by została w kancelarii na nowych warunkach i - zamiast sprzątać - wzięła na swoje barki obowiązki, które do tej pory należały do Malwiny (Joanna Gleń).

Czy Sokalska przyjmie awans? Co tak naprawdę łączyło ją kiedyś z mecenasem Krajewskim? Dlaczego postanowiła odejść z pracy już po pierwszej rozmowie z nowym prawnikiem?

"Barwy szczęścia": Kiedy i gdzie obejrzeć?

Na premierowe odcinki "Barw szczęścia" TVP2 zaprasza po wakacjach. Serial emitowany będzie codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20.10.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy