Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16334
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia" na planie świątecznej "Familiady"

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień! Ulubiony teleturniej polskich rodzin po raz kolejny włącza się w świąteczną pomoc dla dzieci. Tym razem pieniądze z wygranej trafią do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku. A w gusta Polaków, odpowiadając na pytania zadawane przez Karola Strasburgera, trafiali ci, którzy na co dzień rywalizują o oglądalność seriali, w których występują: "Barwy szczęścia" i "O mnie się nie martw".


W drużynie z ośmioletnim stażem telewizyjnym pojawili się: Izabela Zwierzyńska, Marieta Żukowska, Ada Fijał, Maria Dejmek oraz Sebastian Perdek.

Reklama

Bohaterowie i zarazem rywale, choć dopiero od roku zapraszają widzów do swojego świata już zdążyli skraść ich serca, a wśród nich: Maja Kwaśny, Oliwka Dąbrowska, Alicja Stasiewicz, Agnieszka Sztuk i Angelika Kurowska. Nie będziemy zdradzać telewidzom jakie pytania przygotował dla kolegów aktorów prowadzący, który także współtworzy program Karol Strasburger.

Wyobraźnia ankietowanych nieraz wyprowadziła graczy na manowce i tym samym wprawiła w doskonały nastrój, bo przecież ile ludzi tyle skojarzeń i gustów.

Zadaniem graczy jest oczywiście odnalezienie tropu i klucza, którym posłużyli się ankietowani. Im więcej trafień, tym więcej pieniędzy dla potrzebujących dzieci.

Atmosfera w studiu była gorąca nie tylko od emocji, ale także za sprawą świątecznej scenografii i dzieci, które śpiewały świąteczne piosenki.

"Tyle, ile dajemy drugiemu człowiekowi dostajemy z powrotem. Zapomnijmy o świątecznym komercyjnym szaleństwie, pędzie za prezentami, za produktami, by zadowolić wszystkich dwunastoma potrawami. To nieważne. Zatrzymajmy się, bądźmy ze sobą, wsłuchajmy się w siebie nawzajem, bądźmy uważni na drugiego człowieka, rozmawiajmy, przytulajmy się. Tych chwil nikt nam nie odbierze" - mówi Marieta Żukowska.

Emisja odcinka specjalnego 25 grudnia na antenie TVP2.

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje