Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16355
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Miłość, wirus i... lawina!

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”.

Iwona odbierze w końcu swój dyplom... i przed Izbą Lekarską wpadnie na dawnego przyjaciela ojca: doktora Zbigniewa Szeląga (w tej roli Robert Czebotar). A ten zaproponuje jej pracę w prowadzonej przez siebie przychodni.

Reklama

W premierowych odcinkach Pyrka kolejny raz spotka się też z Bożeną. Wiśniewska odwiedzi lekarkę, prosząc o radę w sprawie Świderskiego. A Iwona nie pozostawi jej złudzeń - nieświadoma, że dziewczyna jest z Adrianem w ciąży.

- Odpuść sobie. Szkoda zdrowia. Jego obietnice poprawy to puste słowa bez pokrycia. Mnie też obiecywał, przysięgał... i nic z tego!

Tymczasem Klara zarazi się od Agaty grypą, ale mimo wysokiej gorączki - ze względu na ciążę - nie będzie mogła przyjąć żadnych leków. Hubert, gdy dowie się o możliwych powikłaniach, wpadnie w panikę.

Po kilku godzinach Klara poczuje nagle ból... - Iwona... czy ja mogę stracić dziecko?!

Z kolei Łukasz - po tym, jak zawarł "układ" z Bergiem - spróbuje nakłonić Kasię, by wróciła do domu. Górka nadal będzie jednak przerażona.

- Oszalałeś? Berg jest na wolności!

- Już nic nam nie zrobi... Bo się z nim dogadałem. Ja mu odpuszczę, a on zrewanżuje się tym samym.

- I ty mu wierzysz? Gangsterowi? Mordercy?! Chyba upadłeś na głowę... I to z dużej wysokości!(...) Ja się stąd nie ruszam póki Berg nie będzie za kratami!

Sytuacja skomplikuje się, gdy do Polski przyjedzie z Włoch Francesca Leoni - matka Madejskiego oraz była żona Berga (w tej roli Joanna Kurowska). Wściekła i gotowa walczyć o wolność syna jak lwica.

- Chcę usłyszeć, że go stamtąd wyciągniesz!(...) Musiałeś wrobić akurat jego? Mało masz chłopców na posyłki?!

- Był najbardziej wiarygodny... Francesca, to nagroda dla niego, wreszcie na coś się przydał!

- Będziesz się smażył w piekle!

Prawdziwy dramat czeka jednak Martę - gdy w Himalajach nastąpi nagłe załamanie pogody. Walawska, przerażona, spróbuje nawiązać kontakt z mężem, ale jego grupa będzie już poza zasięgiem - w obozie pod szczytem. A kilka dni później Ernest przyniesie złą wiadomość: - Z Everestu zeszła lawina...

Marta od razu zacznie organizować akcję ratowniczą i o pomoc poprosi jednego z najlepszych polskich himalaistów: Bernarda (w tej roli Radosław Krzyżowski, gwiazda serialu "Na dobre i na złe"). I będzie nawet gotowa sama polecieć do Nepalu... Ale czy to wystarczy, by Artur wrócił do domu cały i zdrowy?

A w finale: miłosne zawirowania u juniorów! Kajtek zaprosi Angelę na swoje szesnaste urodziny... A na imprezie nastolatka wpadnie na Oliwkę, która pojawi się z nowym chłopakiem.

- Nie marnujesz czasu...

- Ty też nie, jak dobrze widzę. Tylko nie próbuj mnie z zazdrości topić w kiblu jak wtedy w rzece!

Chwilę później Angela wykorzysta za to okazję i... namiętnie Cieślaka pocałuje! Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy do TVP2 - od poniedziałku do piątku punktualnie o godz. 20.05!

www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje