Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 17196
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Matka Patryka zostanie porwana przez zamaskowanych bandziorów!

Dwaj wyglądający jak gangsterzy mężczyźni napadną na Sławkę (Ewelina Serafin), zakneblują ją i przetransportują do pustego domu. Patryk (Konrad Skolimowski), który wkrótce potem zadzwoni do matki, usłyszy, że jeśli chce zobaczyć Jezierską żywą, musi zapłacić dziesięć tysięcy złotych. Kwota okupu wyda mu się niepokojąco niska...

W 2398. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w środę 3 marca godzinie 20.10) Patryk dowie się od Justina (Jasper Sołtysiewicz), że zdesperowany Sergiusz (Mateusz Burdach) poprosił go o pomoc w zdobyciu pieniędzy dla Bondy (Maciej Kosmala).

Reklama

- Stary, musisz pomóc Sergiuszowi. To twój ojciec nawalił - powie Kanadyjczyk Jezierskiemu i doda, że Bonda to niebezpieczny typ.

- Koleś może się dobrać do twojej rodziny - stwierdzi, po czym zasugeruje Patrykowi, by spróbował wyciągnąć jakąś kasę od matki.

- Mogę z nią pogadać, ale z tego, co wiem, to ona nie ma dochodów i żyje z tego, co jej ojciec zostawił. Zadzwonię do niej - obieca Skotnickiemu przyjaciel.

Tymczasem Sławka wręcz szastać będzie pieniędzmi w Fitness Klubie. Masaż, joga, drogie kosmetyki... Justin, gdy dowie się, gdzie jest jego matka, będzie niemal pewny, że wydała już wszystko, co dostała od ukrywającego się przed wierzycielami Kornela (Jakub Bohosiewicz). Chłopak w końcu dodzwoni się do niej i poprosi o spotkanie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama