Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15728
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​“Barwy szczęścia": Marta skończy z alkoholem i dostanie nowy pierścionek!

Terapia Marty w ośrodku odwykowym zakończy się sukcesem, dlatego Artur ponownie poprosi ją o rękę, a ona powie “tak". Sprawdź szczegóły!

Reklama

Marta (Katarzyna Zielińska) będzie przeszczęśliwa, że wreszcie wróciła do domu. Nastąpi to w 1348. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 16 listopada w TVP2). Razem z Arturem (Jacek Rozenek) pojadą po Ewę (Gabrysia Ziembicka) do  Piotra (Piotr Jankowski). Walawski zgodzi się, żeby mała nie poszła tego dnia do szkoły i mogła nacieszyć się mamą. Marta autentycznie się wzruszy, gdy córeczka wyzna, że ją kocha.

Odzyska pracę...

Potem Artur spotka się z Elwirą (Dorota Naruszewicz), która da wyraz swemu niezadowoleniu, że były mąż nie widzi już świata poza Martą. Walawska zaś ruszy do ATB, które przeniosło się do nowego biura. Dąbrowski (Grzegorz Małecki) potwierdzi, że może wrócić na posadę rzecznika.

Ona jednak zorientuje się, że dziewczyna, która ją zastępowała, świetnie sobie radziła. Poczuje się nie w porządku, że ktoś przez nią straci pracę. Nagle pojawi się Piotr z kolegami, by świętować sukces - G&G przeszło w ręce Rosjan. Uznają, że to interes życia. Marta będzie sceptyczna. Wyjdzie, gdy na stole pojawi się wino.

... i pierścionek

O świcie zapłakana Ewa obudzi Martę i Artura. Powie, że śniło jej się, że mamusia znów ją opuściła. Marta wystraszy się, że mała popadła w traumę. Chowański zauważy, że ukochana nie nosi pierścionka zaręczynowego. Zdenerwowana nigdzie nie będzie mogła go znaleźć. Weźmie to za zły znak.

Gdy później odwiedzi matkę (Marzena Trybała), zapewni ją, że jest zdrowa i nie wpadnie w żaden dołek. Następnie pojedzie do ośrodka leczenia uzależnień i oznajmi terapeucie, że rezygnuje z dalszej terapii. Zgodzi się uczestniczyć w sesji grupy wsparcia.

W jej trakcie zwierzy się ze swoich doświadczeń. Po wyjściu z ośrodka zauważy Artura i Elwirę, którzy pocałują się przyjacielsko na pożegnanie. Postanowi wypytać ukochanego o byłą żonę, a ten uspokoi ją, że nie ma powodów do obaw.

Potem jeszcze raz poprosi ją o rękę. Marta przyjmie oświadczyny i pierścionek. Taki sam jak ten, który zgubiła. Zobaczymy to w 1352. odcinku "Barw szczęścia“ (emisja 23 listopada w TVP2).

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje