Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16543
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Marta Juras dołączyła do obsady

Do obsady "Barw szczęścia" dołączyła Marta Juras. Już wkrótce 34-letnią aktorkę - znaną m.in. jako Eryka z "M jak miłość", Joanna Kierska z "Na krawędzi 2" i Pola Nowak z "Komisji morderstw" - zobaczymy jako nową dyrektorkę szkoły, następczynię Kujawiakowej (Karina Seweryn), która po aferze narkotykowej poszła na zwolnienie lekarskie. Okaże się, że Gabriela to pierwsza wielka miłość... Darka (Andrzej Niemyt)

W 2301. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 we wtorek 6 października o godzinie 20.10) Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek) dowiedzą się, że Kujawiakowa poszła na zwolnienie lekarskie, a na jej miejsce kuratorium przysłało Gabrielę Niedzielską (w tej roli Marta Juras). 

Reklama

Szybko wyjdzie na jaw, że nowa dyrektorka została oddelegowana do szkoły Aleksa (Hubert Wiatrowski) specjalnie po to, by definitywnie rozwiązać problem z narkotykami... Natychmiast po objęciu stanowiska Niedzielska spotka się z rodzicami, żeby oficjalnie poinformować ich o krokach, jakie zamierza podjąć, by nigdy więcej żaden uczeń nie sięgnął po dragi. 

Wkrótce potem okaże się, że Gabriela doskonale zna... Janickiego, bo przed laty była jego dziewczyną i pierwszą wielką miłością. Zdradzamy, że Darek nieoczekiwanie poczuje na jej widok motyle w brzuchu...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje