Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16213
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Maria Dejmek wraca od obsady! Ekipa wróci na plan w czerwcu?

Spowodowana pandemią koronawirusa przerwa w pracy na planach zdjęciowych filmów i seriali powoli się kończy. O powrocie do kręcenia nowych odcinków serialu „Barwy szczęścia” poinformowała na Instagramie Maria Dejmek. Według podanej przez nią informacji, powrót ten zaplanowany został na połowę czerwca.

W związku z tym, że dostaję od Was mnóstwo pytań czy wrócę do serialu 'Barwy szczęścia', spieszę? z odpowiedzią, już oficjalną: w połowie czerwca po prawie rocznej przerwie wracam na plan!" - napisała na Instagramie Maria Dejmek.

Reklama

Aktorka, która w "Barwach szczęścia" wciela się w rolę Natalii Zwoleńskiej wraca do pracy po przerwie, której powodem była nie tylko pandemia COVID-19. Maria Dejmek niedawno urodziła dziecko.

"Mam wspaniałego syna, mój syn ma najlepszego tatę na świecie.

Tak bardzo ich kocham, ze gdy idę spać, nie mogę się doczekać następnego dnia i naszych porannych zabaw.

Tak bardzo ich kocham, ze nie mogę się doczekać, kiedy już wrócę na plan i będę mogła od nich troszkę odpocząć´" - zażartowała w swoim wpisie aktorka.

Jednocześnie Dejmek zapewniła, że produkcja serialu zapewniła występującym w nim aktorom wszelkie środki ostrożności, które konieczne są na planie w sytuacji wciąż trwającej pandemii.

"Produkcja serialu zadbała o nasze bezpieczeństwo. Plan filmowy będzie zupełnie nowa rzeczywistością, w ścisłym reżimie sanitarnym. Niemniej jestem szczęśliwa, nie mogę się już doczekac!!!" - zapewnia aktorka. (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje