Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 14882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Marek Molak planuje drugi ślub?

Marek Molak, czyli Hubert Pyrka z "Barw szczęścia", od półtora roku jest zakochany w pięknej Ukraince, Danie Malysh. - Jest kobietą mojego życia... - powiedział o niej niedawno w wywiadzie. Niewykluczone, że aktor i jego ukochana wkrótce staną na ślubnym kobiercu!Marek Molak - choć ma dopiero 28 lat - jest, jak sam żartuje, mężczyzną po przejściach. Kiedy w styczniu 2013 roku ożenił się z tancerką Małgorzatą Mazurkiewicz, był przekonany, że to właśnie u jej boku przejdzie przez życie. Niemal oszalał ze szczęścia, gdy kilka miesięcy po ślubie żona urodziła mu syna...

Reklama

- Jestem najszczęśliwszym facetem na świecie! Wraz z Gosią zaczynamy nowy rozdział i nic już nie będzie takie samo... Mam nadzieję, że Krzyś będzie kiedyś dumny ze swego ojca - napisał wtedy w mediach społecznościowych.

Niestety, okazało się, że uczucie, które połączyło Marka i Małgorzatę, nie przetrwało próby czasu. Para rozwiodła się po niespełna czterech latach małżeństwa. Pod koniec 2016 roku aktor znów był singlem... Po rozwodzie skupił się przede wszystkim na pracy.

Pewnego dnia zadzwonił do niego kolega, który miał swoją restaurację i bardzo potrzebował pomocy w jej prowadzeniu. 

- Miałem wobec niego dług wdzięczności, więc zgodziłem się mu pomóc. Zostałem... dostawcą pizzy. Czasem się zdarzało, że ludzie, którym dostarczałem jedzenie, rozpoznawali we mnie Huberta z "Barw szczęścia"... - wspominał w jednym z programów telewizyjnych.

Tuż przed wakacjami 2017 roku pizzę w restauracji, w której pracował aktor, zamówiła pochodząca z Ukrainy artystka, Dana Malysh...

- Poznałam Marka jako dostawcę pizzy. Tego, że jest aktorem, dowiedziałam się później. Nie jestem na bieżąco z polskimi serialami - powiedziała rok później w wywiadzie.

Marek i Dana zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Po tygodniu znajomości zamieszkali razem.

- To wspaniała dziewczyna, która przede wszystkim jest moją przyjaciółką - mówi aktor, dodając, że dzięki Danie znów uwierzył w miłość i znów jest szczęśliwy.

Marek Molak nie kryje, że chciałby spędzić z piękną Ukrainką resztę swojego życia. Niewykluczone, że wkrótce po raz drugi stanie na ślubnym kobiercu.

- Wiem, że chcę być z Daną... zawsze - twierdzi.

Przypominamy, że tej jesieni Marka Molaka możemy oglądać nie tylko w "Barwach szczęścia" (emisja w TVP2 codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20.10). Aktor jest też jednym z uczestników 10. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" (emisja na antenie Telewizji Polsat w każdą sobotę o godzinie 22.10).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje