Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16209
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Malwina kontra Wanda... Pobiją się o faceta!

Gdy Wanda (Agnieszka Przepiórska) dowie się, że jej mąż ma romans z Malwiną (Joanna Gleń), postanowi stanąć Adamowi (Marcin Kwaśny) na drodze do szczęścia u boku innej kobiety... Będzie gotowa na wszystko, byle tylko nie stracić go na zawsze!

W pierwszym po wakacyjnej przerwie odcinku "Barw szczęścia" Jabłońska zda sobie sprawę z tego, że od śmierci córki zachowuje się jak... wariatka.

Reklama

Powie mężowi, że w końcu dotarło do niej, że niszczy ich związek a w dodatku zadręcza Bogu ducha winną Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska). Podziękuje Adamowi za to, że z nim wytrzymuje, po czym obieca mu, że zrobi wszystko, by ich wspólne życie znów stało się normalne.

- Możemy w końcu wrócić do świata żywych - stwierdzi i na dowód tego, że mówi bardzo poważnie, pozbędzie się z domu wszystkich rzeczy zmarłej w tragicznych okolicznościach Mii.

Niestety, to, co wyzna jej ukochany, sprawi, że cały świat znów runie jej na głowę. Mąż przyzna się jej bowiem do zdrady! Gdy Wanda dowie się, że Adam przespał się z Malwiną, postanowi osobiście rozmówić się z rywalką.

Zjawi się w domu Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i w obecności Jerzego (Bronisław Wrocławski) zaatakuje Brodzińską.

Nazwie ją podstępną dziwką i wykrzyczy jej prosto w twarz, że wie o tym, co zrobiła - że poszła z Adamem do hotelu, zaciągnęła go do łóżka i prawie rozwaliła jej małżeństwo. W pewnej chwili Jabłońska wpadnie w furię i rzuci się na Malwinę z pięściami. W ostatniej chwili opanuje emocje i wybiegnie z domu Małgorzaty...

Po wyjściu Wandy Malwina zacznie tłumaczyć ojcu, że spędziła noc z Jabłońskim, bo chciała po prostu choć przez chwilę poczuć się szczęśliwa... Kacper (Jakub Sztachetka), który akurat wyjdzie ze swego pokoju, usłyszy słowa matki.

Malwina poczuje, że musi szczerze porozmawiać z synem. Powie mu, że planuje rozwód i przeprowadzkę do Warszawy. Kacper spojrzy jej prosto w oczy i stwierdzi, że nie chce z nią mieszkać, bo dobrze mu z dziadkiem i Małgorzatą, a poza tym nie wyobraża sobie, że miałby codziennie spotykać się z... Adamem.

Czy Malwina i Adam postanowią jednak - mimo przeciwności losu - razem iść przez życie?

Co zrobi Wanda, by zatrzymać męża przy sobie? Jaką decyzję w sprawie swej przyszłości podejmie Kacper? Odpowiedzi na te pytania poznamy pod koniec sierpnia, kiedy to "Barwy szczęścia" wrócą na antenę TVP2 po wakacyjnej przerwie.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje