Reklama

"Barwy szczęścia": Małgorzata odkryje, że mąż zdradza ją... z Igą! Zażąda rozwodu?

Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) przypadkiem odkryje, że Jerzy (Bronisław Wrocławski) dostaje bardzo dziwne smsy od jakiejś kobiety. Postanowi śledzić męża. Będzie w szoku, gdy zobaczy go w kawiarni, pijącego szampana w towarzystwie Igi (Ada Fijał) i sprawiającego przy tym wrażenie bardzo szczęśliwego!

W 2422. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 8 kwietnia godzinie 20.10 w TVP2) Małgorzata oznajmi Natalii (Maria Dejmek), że być może wkrótce zwróci się do niej po poradę prawną, ale nie zdradzi, że chodzi o Jerzego, który - czego będzie niemal pewna - ma romans z Igą.

Zwoleńska uzna, że zanim zacznie myśleć o rozwodzie, musi dokładnie sprawdzić, co tak naprawdę łączy jej męża z Walawską, która nagle stała mu się dziwnie bliska.

Tymczasem Jerzy spotka się z Igą na jej działce.

- Twoja żona ciągle nic nie wie? - zapyta go kobieta.

Reklama

- Dzięki tobie sporo się zmieniło w moim życiu i chyba dużo jeszcze się zmieni. Jestem gotowa na nowy etap - doda po chwili, patrząc Marczakowi prosto w oczy.

- Ja mam podobnie - usłyszy.

Po powrocie do domu Jerzy zastanie Małgorzatę szykującą przekąski i wino. Nie będzie wiedział, że żona chce z nim poważnie porozmawiać. Zanim jednak kolacja "wjedzie" na stół, zaśnie na kanapie!

Następnego dnia Marczak bez słowa wyjdzie w domu. Zwoleńska zdecyduje się podzielić swoimi przypuszczeniami, że jest zdradzana, z Malwiną (Joanna Gleń).

- Twój ojciec dziwnie się zachowuje. Nie czarujmy się... Sama w to nie dowierzałam, ale on ma jakieś atrakcyjniejsze towarzystwo niż żona - wypali.

- Widziałam go z inną kobietą - wyszepcze i przyzna, że śledziła Jerzego.

Malwina zacznie usprawiedliwiać Marczaka. Stwierdzi, że ojciec ma przecież wiele biznesowych spotkań, a to, że był w restauracji z jakąś kobietą, nie oznacza, że od razu z nią sypia!

- Jeśli kogoś ma, musi się przyznać. Dzisiaj zapytam go o to wprost - zapowie jej Małgorzata.

Niestety, nie będzie jej dane spotkać się z mężem, bo ten przyśle jej wiadomość, że z powodu awarii na budowie spędzi noc poza domem, co tylko utwierdzi Zwoleńską w przekonaniu, że Jerzy ma romans. Czy wystawi mu walizki za drzwi i zażąda rozwodu?

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje