Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16332
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Łukasz Nowicki wciąż wspomina Anię Przybylską!

Łukasz Nowicki, czyli Sławomir Wolski z "Barw szczęścia", wciąż jest wstrząśnięty niedawną śmiercią koleżanki...Łukasz Nowicki, choć może nie był najlepszym przyjacielem Anny Przybylskiej, wciąż nie może zapomnieć o przedwcześnie zmarłej aktorce:

Reklama

- Kazus Ani Przybylskiej pokazuje, że truizmy, którymi faszerujemy głowy, że życie jest krótkie, nie warto niczego odkładać na później, są prawdą - wyznał aktor i prezenter "Pytania na śniadanie" w wywiadzie dla "Olivii".

Nowicki, który z wykształcenia jest aktorem, obiecał sobie, że w pracy nie będzie tracił życia na towarzystwo ludzi, z którymi nie chce spędzać czasu. Jego ojciec, Jan, jest podobnego zdania. Obaj panowie uważają, że życie jest zbyt krótkie, by je marnować:

- Z ojcem rozmawiałem też dużo o sprawach zawodowych. Dlatego zdecydowanie ważniejszy od premiery, sukcesu, jest dla mnie czas, który poświęcam na przygotowania. Nie chce tworzyć nawet najwybitniejszego dzieła świata, ale w złej atmosferze. Dlatego kilka razy już uciekałem z takich projektów - przyznał Łukasz Nowicki, który, jak widać, nie zapomina o zasadach, jakimi kierowała się jego koleżanka, Ania Przybylska.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | Łukasz Nowicki | Anna Przybylska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje