Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 13031
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Kto jest ojcem dziecka Cariny?

Carina (Divine Kitenge-Martyńska) nie będzie chciała, by ktokolwiek wiedział, kim jest mężczyzna, którego dziecka się spodziewa. - Nikt nigdy nie dowie się, kto jest ojcem - powie księdzu Tadeuszowi (Jakub Mróz) zaraz po tym, jak wyzna mu, iż jest w błogosławionym stanie...


Reklama

W 1870. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w czwartek 24 maja o godzinie 20.10) ksiądz Tadeusz wprost zapyta Carinę, czy zamierza poinformować mężczyznę, z którym zaszła w ciążę, że wkrótce zostanie ojcem.

- Chcę go wymazać ze swojego życia - powie mu dziewczyna.

- Jest w tobie teraz złość i gniew, jesteś rozczarowana, ale na pewno tego chcesz dla swojego dziecka? - westchnie proboszcz.

- Sama miałaś podobną sytuację... Nie znałaś swojego ojca, bo tak zdecydowała twoja matka - przypomni Carinie.

- Już zdecydowałam! Wyjadę i sama wychowam dziecko - stwierdzi nieślubna córka Stefana (Krzysztof Kiersznowski).

Ksiądz Tadeusz zaproponuje Carinie, by spędziła noc na plebanii. Rano dziewczyna poprosi Nawrota, by poradził jej, co ma robić...

- Chcę wrócić do Francji, ale z brzuchem? Boję się i wstydzę. Co powiem rodzinie? - wyszepcze.

Proboszcz domyśli się, że ojcem dziecka jego nowej parafianki jest chłopak, z którym spotykała się przed przyjazdem do Polski.

- Pierre mi nie pomoże, bo przez niego wyjechałam. Ten facet... to był błąd -  wyzna mu Carina.

- Zabawiał się mną, a kiedy chciałam coś więcej - stały związek, rodzinę - to mnie rzucił - wyszepcze.

Kilka godzin później dziewczyna zdecyduje się powiedzieć o tym, że jest w ciąży, Stefanowi i Walerii (Ewa Ziętek). Opowie im też o ojcu dziecka, które nosi pod sercem.

- Niestety, trafiłaś na lekkoducha. Dojrzały i odpowiedzialny młody mężczyzna to rzadkość w dzisiejszych czasach. Byłym chłopakiem się nie przejmuj! W Polsce znajdziesz sobie lepszego - stwierdzi Górka.

Tymczasem Waleria zacznie się zastanawiać, czy Carina naprawdę zaszła w ciążę przed wyjazdem z Francji. Uzna, że to niemożliwe...

- Ona zaszła w ciążę niedawno. W Polsce! - powie mężowi.

Stefan od razu zorientuje się, komu tak naprawdę zawdzięcza to, że wkrótce znów zostanie dziadkiem. Będzie niemal pewny, że Carina urodzi dziecko... Ernesta (Krystian Kukułka)!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje