Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12272
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Kto chce ją zabić?

Choć Mikołaj dał Izie jasno do zrozumienia, że do niej nie wróci, kobieta nie zamierza się poddawać. Zaczyna upatrywać w Walawskiej swoją rywalkę. Zrobi wszystko, by ją zniszczyć...


Reklama


Iza idzie do biura detektywistycznego, by dowiedzieć się, co łączy Mikołaja z Martą. Wynajęty przez nią detektyw śledzi każdy krok Dąbrowskiego.

Mikołaj skarży się podwładnej, że Iza od rana bombarduje go miłosnymi wyznaniami. Ciągle próbuje się do niego dodzwonić. Marta go pociesza.

W tym czasie detektyw robi im zdjęcia z ukrycia i wysyła je Izie. Robi to na tyle nieudolnie, że Dąbrowski domyśla się, iż jest śledzony...

Tymczasem Iza ogląda przyniesione przez detektywa dwuznaczne fotografie. Detektyw sugeruje jej, że tych dwoje łączy na pewno coś więcej niż relacje zawodowe. Iza postanawia pozbyć się rywalki. Wynajmuje bandytę o pseudonimie Łysy.

Późnym wieczorem, gotowy na wiele bandzior czeka pod domem Marty. Widząc ją na ulicy z córką, uruchamia samochód i jedzie prosto w ich kierunku... Czy dojdzie do tragedii?

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje