Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 17613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Kornel znajdzie sposób na wyjście z długów

Ukrywający się przed wierzycielami Kornel (Jakub Bohosiewicz) postanowi poszukać szczęścia w kasynie. Powie Jowicie (Magdalena Żak), że śniło mu się, iż wygrał duże pieniądze. Poprosi córkę, żeby kupiła mu eleganckie ubranie, w którym mógłby stanąć przy stole do ruletki! Wkrótce potem o planach męża dowie się Sławka (Ewelina Serafin)...

W 2409. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 18 marca godzinie 20.10 w TVP2) Kornel wyzna Jowicie, że znalazł wreszcie sposób na zdobycie pieniędzy, dzięki którym spłaci wszystkie długi i będzie mógł przestać się ukrywać.

Reklama

- Miałem sen, że zgarniam całą stawkę w kasynie - oznajmi córce i doda, że nie był to właściwie sen, ale... wizja z gotowym planem działania.

- Wystarczy, że postawię wszystko, co mamy, na parzyste czerwone, więc... jeśli masz trochę pieniędzy na koncie, to kup mi porządny garnitur, krawat i koszulę - poprosi Jowitę.

Dziewczyna w pierwszej chwili wyśmieje ojca, ale w końcu obieca mu, że przyniesie ubranie i zorganizuje pieniądze, które będzie mógł postawić! 

Jeszcze tego samego dnia Jowita opowie o swej rozmowie z ukrywającym się ojcem Sławce i Partykowi (Konrad Skolimowski).

- Tata ma genialny plan, który do reszty go pogrąży... - zacznie, ale matka przerwie jej w pół zdania.

- Powtórz dokładnie, co ci powiedział, ale słowo w słowo, bo to może być jakiś szyfr - powie Jezierska.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje