Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12475
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Koniec wielkiej miłości Natalii i Irka!

Natalia nie wytrzymuje i wykrzykuje Irkowi, że jest niedojrzały i nie wie, czym jest miłość. Nie chce go więcej widzieć.


Reklama


Natalia wraca z Włoch. Na uczelni dowiaduje się od przewodniczącej Samorządu Studenckiego, że jej nie będzie podczas egzaminu komisyjnego. Zwoleńska będzie skazana na wykładowców i dziekana.

Potem spotyka się z Klemensem, który chce się zemścić na Irku za to, że ukradł mu żonę. Pokazuje Natalii zdjęcia uśmiechniętych Irka i Liliany z portalu społecznościowego. Nie wierzy, że nie spędzili ze sobą nocy.

Natalia idzie do swojego mieszkania. Gdy tam jest, do kawalerki przychodzi Redyk z Lilianą na rękach. Tego nie puści już płazem.

Następnego dnia rano Irek pojawia się w mieszkaniu. Chce tylko zabrać resztę rzeczy swoich i Lili. Ma pretensje, że nie uprzedziła go o swoim powrocie z Włoch. Na pożegnanie kobieta wymierza mu siarczysty policzek!

Tymczasem Liliana czeka na Irka u Zofii. Między kobietami panuje chłodna atmosfera. Chłopak prosi matkę, by pozwoliła zamieszkać u siebie jego przyjaciółce.

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje