Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16179
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Konflikty wychodzą na jaw

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim...


Reklama

Poszukiwania Julity obierają niespodziewany kierunek. Tuż po emisji telewizyjnego programu o zaginionych Urszula odbiera telefon od pracownicy fundacji zajmującej się poszukiwaniem zaginionych z informacją, że zgłosiła się do nich jej córka!

Kobieta ma nadzieję na jak najszybsze zobaczenie ukochanej Julity. Będzie jednak musiała przełknąć gorzką pigułkę.

Okazuje się, że dziewczyna owszem zadzwoniła do fundacji, ale tylko po to, by dać znać, że żyje oraz że... nie życzy sobie dalszych kontaktów z matką! Urszula nie wierzy, że własna córka nie chce jej znać. Podejrzewa, że ktoś ją do tego zmusił.

Sprawę postanawia zgłębić Stefan. Górka wynajmuje detektywa, by ten dowiedział się czegoś więcej o Radku, byłym chłopaku Julity. Podejrzewa, że ma on coś wspólnego ze zniknięciem dziewczyny...

W roli Julity - Katarzyna Sawczuk. Uczestniczka IV edycji "The Voice of Poland". W roli Radka - Filip Kosior, tegoroczny absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej.

Problemy także u Anny. W wszystko za sprawą zastępstwa, które wzięła w gimnazjum Matyldy. Już podczas pierwszej lekcji okazuje się jak trudne będzie to wychowawstwo.

Szczególnie w kość daje Marczakowej Arek - zbuntowany i agresywny klasowy lider. Okazuje się, że chłopak "trzęsie" całą szkołą i znęca się nad słabszymi - a jego kolejną ofiarą zostaje... Kajtek! Czy Annie uda się poskromić "młodego gniewnego"?


O wiele większym wyzwaniem jest dla Marty rzucenie nałogu. Siły w walce dodaje jej długo oczekiwane spotkanie. W ośrodku odwiedzają ją najbliżsi - Elżbieta, Artur i Ewunia, za którą tęskniła najbardziej.

Tymczasem dziewczyna Mikołaja - Iza, która przebywa z Walawską na odwyku, przemyca do ośrodka alkohol. Czy Marta ulegnie pokusie i przekreśli ostatnie tygodnie terapii?

Kuszeniom Czarka nie ulega Marlena, a konflikt o dziecko, jaki się między nimi rozgrywa, przybiera coraz bardziej dramatyczne zwroty.


Czarek odkrywa, że został oszukany przez Marlenę. Okazuje się, że dziewczyna wcale nie odstawiła pigułek antykoncepcyjnych, jak mu obiecała. Po wielkiej awanturze... Marlena wyprowadza się z domu! Czy to koniec ich związku?

Brak porozumienia także u Huberta i Klary. Pyrce w jednej chwili na głowę spada reaktywacja Gitesów, praca w sklepie i problemy w firmie sprzątającej mamy. Z tego powodu prawie nie ma czasu dla Klary. Z czegoś będzie musiał zrezygnować. Pytanie tylko: z czego? Kolejnych odcinków "Barw szczęścia" po prostu nie można przegapić!

www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje