Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15728
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Konflikty i propozycje

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim...


Reklama


Odkąd Borys pojawił się w życiu Zenka, konflikt między nimi z każdym dniem nabierał na sile. Po dotkliwym pobiciu stryja młody Grzelak dochodzi do wniosku, że się zagalopował i postanawia zniknąć z życia rodziny.

Ku zaskoczeniu wszystkich Zenek odnajduje bratanka na cmentarzu, przy grobie rodziców i kolejny raz wyciąga do niego rękę na zgodę... Czy Borys zdecyduje się zostać na Zacisznej?

Nie wszystkie konflikty da się rozwiązać. Szczególnie gdy w grę wchodzi urażona męska duma, miłość i zdrada. Z taką sytuacją mierzy się od jakiegoś czasu Klemens.

Nie dość, że Irek ukradł mu żonę, chce go pozbawić jego rodzinnego domu. Nadmiaru emocji nie wytrzymuje będąca świadkiem kłótni chłopaków Liliana i zaczyna rodzić!

Irek i Klemens przez chwilę działają razem i w porę udaje im się zawieźć dziewczynę do szpitala. Tam Liliana rodzi zdrowe dziecko, a chłopaki... wracają do kłótni.

Irek jest wściekły, że Górecki cały czas kręci się przy jego dziewczynie i córce. Na szpitalnym korytarzu dochodzi między nimi do ostrej konfrontacji.

Kajtek nie chce zgodzić się na to, by starsi chłopcy cały czas terroryzowali go w szkole. Czy umiejętności zdobyte na lekcjach karate mu w tym pomogą?

Chłopaki z zespołu zaskakują Pyrkę informacją o dużej trasie koncertowej. Hubert zgadza się ruszyć w trasę razem z chłopakami i o wszystkim mówi Klarze.

Żonie nie podoba się, że Pyrka chce wrócić do życia rockmana. Czy puści męża razem z Gitesami?

Tymczasem Artur umawia Piotra z rosyjskimi inwestorami - Wadimem i Władimirem, którzy chcą przejąć wydawnictwo G&G. Co wyniknie z tej współpracy?

Premierowe odcinki "Barw szczęścia" w przyszłym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę.

www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje