Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 14490
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Kogo wybierze Adam: Sarę czy Agnieszkę?

Wkrótce Adam (Bartosz Porczyk) stanie przed koniecznością dokonania wyboru między Sarą (Dominika Kimaty) a Agnieszką (Anna Dereszowska)… Sprawdź, co z tego wyniknie!


Reklama


Powrót Adama w 1356. odcinku “Barw szczęścia" (emisja 1 grudnia w TVP2) ucieszy zarówno jego mamę Basię (Sławomira Łozińska), jak i Sarę.

Obie będą autentycznie wzruszone tym, że mogą spędzić z nim czas. Tym bardziej że nie wiedzą, jak długo zostanie.

Jakubik zapewni matkę, że nie musi się już ukrywać. Lecz gdy pójdzie z synkiem Jasiem (Julian Wiszniewski) do ogrodu botanicznego, przyzna Sarze, że, owszem, jest bezpieczny, ale tylko chwilowo. Doda, że to, ile zostanie w Polsce, zależy głównie od niej.

Gdy zapyta, czy ciągle zależy jej na nim, ona to potwierdzi.

Wszystko od nowa

Adam wyrazi skruchę, że do tej pory był kiepskim ojcem i obieca zrobić wszystko, żeby Jaś miał normalne dzieciństwo.

- Chciałbym ułożyć sobie życie na nowo i w tym celu przyjechałem - usłyszy Sara. - Pragnę mieć ciebie i Jasia przy sobie.

Na Zacisznej spotkają Kasię (Katarzyna Glinka), która również ucieszy się, że Adam żyje. Potem na osobności on przeprosi ją za wszystko, co przez niego przeszła. Górka stwierdzi, że dawno mu wybaczyła, ale jednocześnie zapyta, czy zamierza przeprosić też Agnieszkę (Anna Dereszowska), która jest teraz w Polsce. Jakubik natychmiast postanowi się z nią spotkać.

Baby w drodze

Walczakówna będzie miała pretensje do Kaśki, że powiedziała Jakubikowi o jej powrocie do Polski. Wyzna przy tym, że jest z nim w ciąży, a Górka odetchnie z ulgą, że to nie dziecko Łukasza (Michał Rolnicki), jak podejrzewała.

Rzecz jasna, Agnieszka będzie chciała wiedzieć, dlaczego Adam nie odzywał się do niej przez tyle miesięcy. Jakubik wyjaśni, że nie mógł przed złożeniem zeznań w procesie. Przeżyje szok, gdy usłyszy, że będą mieli dziecko.

Potem Basia zacznie wypytywać syna o Agnieszkę. Ten będzie unikał tematu. Na osobności Sara też zagadnie Basię o Walczakównę. Spanikuje, że może ona jest w ciąży z Adamem. Wyzna, że nadal go kocha.

Tymczasem Agnieszka upewni się, że Kasia nie ma nic przeciwko temu, by zeszli się z Adamem. Górka od razu zapyta o Sarę, ale Agnieszka pominie ten temat milczeniem. Gdy później Kaśka spotka Adama, od serca poradzi mu, żeby zdecydował się, z kim chce być, zanim znów kogoś zrani...

Jaką decyzję podejmie Jakubik?

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje