Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15057
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Kobiety bywają wyrachowane

Natalię (Maria Dejmek) czekają teraz trudne chwile...

Wszystko zacznie się od samobójstwa Oliwiera (Mikołaj Krawczyk). Jego pożegnanie będzie wyjątkowo przygnębiającą ceremonią.

Reklama

- To był najsmutniejszy pogrzeb, na jakim byłem. Tylko my dwoje i mistrz ceremonii, nawet ksiądz nie przyszedł - skomentuje po wszystkim Klemens (Sebastian Perdek).

- Oliwier i tak był niewierzący - odpowie mu Zwoleńska.

- I nie miał żadnych przyjaciół...

Szantaż

Prawniczka będzie chciała zapomnieć o śmierci Jakubczyka w ramionach Macieja (Adam Szczyszczaj). Natalia wierzy bowiem, że to właśnie z nim stworzy kochającą się rodzinę dla mającego wkrótce przyjść na świat jej dziecka. Ale czy Wilk ma identyczne plany?

Mężczyzna sam wpadnie teraz w kłopoty, bowiem Alina (Emilia Korsak) - wspólniczka, dzięki której zemścił się na Natalii - powróci i okaże się naprawdę niebezpieczna.

Zakochana dziewczyna odwiedzi go w mieszkaniu Zwoleńskiej.

Co ci odbiło, żeby przychodzić do Natalii? Chcesz nas pogrążyć?! - biznesmen zareaguje złością na jej wizytę.

- To po co tu siedzisz? - spyta go Alina.

- Pracuję nad tym, by Natalia z Klemensem wycofali zgłoszenie na policji i przestali cię szukać - zacznie usprawiedliwiać się Wilk.

Jednak dziewczyna mu nie uwierzy i zacznie go szantażować: - Jak na razie słabo ci idzie! Jeśli coś kombinujesz z Natalią, to pożałujesz...

Wszystko dla kariery

Tymczasem Alicja (Monika Dryl), wbrew zakazowi, który wydał sąd, postanowi odwiedzić Krzepińskiego (Marek Kossakowski) w areszcie. Dziennikarka poda się za narzeczoną mordercy, dzięki czemu uda mu się z nim porozmawiać. Z przeprowadzonego przez Umińską wywiadu będzie wynikało, że mężczyzna jest niewinny! Sadowski (Michał Rolnicki) się na nią wścieknie:

- Straciłaś wiarygodność, a przyjaciele i rodzina Marty ci już nie ufają!

MU

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje