Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15141
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Klemens próbuje zniewolić Lilianę!

Liliana dzwoni do Irka i prosi, by po nią przyjechał, ale w tajemnicy przed Klemensem. W tym samym czasie jej mąż spotyka się z Natalią, by podzielić się radosną nowiną: Lux-Lex zdecydował się na ugodę i zapłaci im za staż.


Reklama


Lili natomiast spotyka się z Irkiem i oświadcza mu, że Dagmara z Erykiem sprzedali szkołę tańca, dlatego ona teraz jest bez pracy i pieniędzy.

Natalia, Irek i Klemens czekają na trudny egzamin u Mierzejewskiego. Klemens zachwyca się Lilianą, która opiekuje się jego ciocią i nigdy nie narzeka. Po egzaminie okazuje się, że tylko Irek ma się z czego cieszyć.

Wieczorem wychodzi na jaw, że Lili nabawiła się kontuzji. Przy okazji dochodzi do utarczki słownej między Klemensem a Irkiem. Mąż Liliany jest przekonany, że przyjaciel wyraża niezdrowe zainteresowanie jego żoną. Robi wszystko, by ich rozdzielić!

Z kolei Irek uważa, ze Klemens trzyma Lili pod kluczem i zmusza do opieki nad ciotką, która nazywa ją "czarnym diabłem"! Irek chce to zgłosić na policję. Uważa, że zachowanie Klemensa to przemoc domowa. Natalia go jednak powstrzymuje. Później dochodzi do przepychanki. Chwilę później Klemens grozi, że doniesie o fikcyjnym ślubie, który wziął z Lili.

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje