Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15376
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Barwy szczęścia": Kłamstwo, zdrada i... rozstanie?

Dla Natalii (Maria Dejmek) będzie to cios prosto w serce: na własne oczy zobaczy, jak Irek (Otar Saralidze) przytula Lili (Aleksandra Szwed). Czy to oznacza zdradę i... rozstanie?


Reklama


Natalia nie będzie mogła pojechać z Irkiem na Mazury. Zdecyduje się zostać w Zakrzewiu, by pogodzić skłóconych rodziców, Małgorzatę i Bogdana (Adrianna Biedrzyńska i Kazimierz Wysota). Okaże się, że Klemens (Sebastian Perdek) i Liliana też nie pojadą, gdyż muszą opiekować się schorowaną ciocią, która przepisała im w spadku dom.

Zatai prawdę przed przyjacielem

Lecz gdy Lili prawie zemdleje z wycieńczenia przez Otylię, Klemens orzeknie, że on zostanie z ciocią, a żona skoczy odpocząć na Mazury razem z Irkiem i Natalią. Podekscytowany Redyk ani słowem nie wspomni przyjacielowi, że jedzie bez Natalii.

Relaksująca się w skąpym bikini nad jeziorem Liliana bardzo spodoba się Irkowi. Zaczną ze sobą niebezpiecznie flirtować zarówno podczas pływania łódką, jak i opalania się na plaży. W pewnym momencie Redyk pocałuje ją w ramię, ona jednak powstrzyma go przed dalszymi pieszczotami. Zapyta za to, kiedy przyjedzie Natalia. Ponadto zmartwi się, że nie może dodzwonić się do Klemensa. Irek uzna, że u kolegi wszystko w porządku i zabierze jego żonę na wycieczkę.

Kłamstwo wyjdzie na jaw

Tymczasem Natalia, która oceni, że do Małgorzaty nie trafiają żadne jej argumenty, zrezygnuje z próby pogodzenia rodziców. Nie mogąc dodzwonić się do Irka, zatelefonuje do Klemensa. Wówczas odkryją, że ich połówki pojechały na Mazury we dwoje. Zwoleńska postanowi wyruszyć ich śladem.

Pojawi się na plaży akurat w chwili, gdy Irek przytuli Lilianę. Nie wie, że dosłownie parę minut wcześniej Klemens poinformował żonę, że ciotka Otylia zmarła. Załamana niezwłocznie wróci do domu... Sama... Potem poprosi Irka, by nie ukrywał przed nią, że coś go łączy z Lilianą. Przyciśnięty do muru Redyk wytłumaczy, że Lili mu się podoba i gdyby miał okazję, poszedłby z nią do łóżka. Natalia nie zechce go więcej widzieć...

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje