Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15764
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska rozśmieszy nas w święta i w Sylwestra

Katarzyna Zielińska, czyli Laura Curyło z „O mnie się nie martw” i Marta Walawska z „Barw szczęścia”, będzie gwiazdą dwóch premierowych wydań „Latającego Klubu 2”, które TVP2 wyemituje w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia i w Sylwestra. W jakiej roli wystąpi u boku Roberta Górskiego i Marcina Wójcika?


Reklama

O tym, że Katarzyna Zielińska czuje się na kabaretowej scenie jak ryba w wodzie i ma wielki talent do rozśmieszania publiczności, widzowie TVP2 przekonali się już wiele razy. Aktorka była przecież dyżurną gwiazdą Kabaretowego Klubu Dwójki i występowała w programie "Dzięki Bogu już weekend".

Nic więc dziwnego, że twórcy "Latającego Klubu 2" właśnie ją zaprosili, by uświetniła swym udziałem dwa specjalne odcinki programu - świąteczny i sylwestrowy.

Katarzyna Zielińska uwielbia kabaret i - co parę razy powiedziała w wywiadach - gdyby tylko pozwalały jej na to inne obowiązki, z pewnością bardzo często pojawiałaby się na kabaretowej scenie, zwłaszcza że zawsze przyjmowana jest entuzjastycznie przez spragnioną dobrej rozrywki publiczność.

- Od lat obserwuję, co dzieje się na polskiej scenie kabaretowej i żałuję, że sama występuję na niej zbyt rzadko - mówi.

Katarzyna Zielińska zapraszana jest do współpracy przez najlepszych kabareciarzy nie tylko dlatego, że w każdym programie potrzebny jest muzyczny przerywnik (a ona przecież świetnie śpiewa!), ale także dlatego, że doskonale radzi sobie w skeczach. Do historii polskiego kabaretu przeszły występy Kasi z Kabaretem Moralnego Niepokoju i jej udział w prowadzonych przez Roberta Górskiego obradach rządu.

- Kasia to doskonała artystka kabaretowa - twierdzi Robert Górski, dodając, że marzy, aby móc jak najczęściej występować u jej boku.

Jak udało się nam dowiedzieć, w programach "Latający Klub 2 na Święta 2015" (emisja w TVP2 w piątek 25 grudnia o godzinie 20.05) i "Latający Klub 2 na Sylwestra 2015" (emisja w TVP2 w czwartek 31 grudnia o godzinie 18.50) Katarzyna Zielińska zaprezentuje się w skeczach i piosenkach napisanych specjalnie na te uroczyste świąteczne wieczory.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama