Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19529
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcia z młodości! Tak wyglądała 20 lat temu

Katarzyna Zielińska jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Za pośrednictwem Instagrama dzieli się z nimi swoimi przemyśleniami, zdjęciami z podróży, a także wspomnieniami. Niedawno na jej profilu pojawiło się zdjęcie aktorki z lat młodości. "Co łączy te dwie Kaśki?"

Kariera Katarzyny Zielińskiej

Aktorka i piosenkarka, abosolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie pojawia się nie tylko w znanych polskich serialach, ale również wielu teatrach: Ludowym w Krakowie, Teatrze Kwadrat, Teatrze Rampa i Teatrze Syrena. Gra, śpiewa. Brała udział m.in. w "Szansie na Sukces". Ale to nie wszystko! Z okazji 10-lecia kabaretu Ani Mru Mru wystąpiła w "Urodzinowym strzale w dychę". Piosenki śpiewała razem z Katarzyną Jamróz. Rozgłos i sympatię widzów zyskała również dzięki roli Marty Walawskiej z serialu "Barwy szczęścia". Za tę kreację aktorską otrzymała dwie Telekamery w kategorii Aktorka. Na swoich mediach społecznościowych publikuje zdjęcia i filmy. Zdradza szczegóły i szczególiki ze swojego życia.

Reklama

Katarzyna Zielińska na Instagramie

Ostatni wpis na Instagramie jest jednak inny niż wszystkie. Aktorka wspomina lata młodości. Podkreśla, że jako dwudziestokilkuletnia dziewczyna po studiach w Krakowie miała głowę pełną pomysłów, marzenia, uśmiech na twarzy. Kilka razy w tygodniu przemierzała trasę Kraków - Warszawa. Wszystko dla roli.

Katarzyna Zielińska mówi również o "drugiej Kaśce chwilę po czterdziestce" z uśmiechem w sercu, sukcesami i porażkami na koncie. Podkreśla, że jest szczęśliwą matką, zakochaną żoną, wciąż pracuje nad cierpliwością i spokojem.

"Co łączy te dwie Kaśki?"

Znamy odpowiedź!

Wszystko skomentowali internauci! Zachwyceni?


Autor: Małgorzata Durmaj

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy