Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15916
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka układa sobie życie od nowa...

Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Rybińska z "Barw szczęścia", długo nie mogła pogodzić się z tym, że jej małżeństwo legło w gruzach i zakończyło się rozwodem. Dziś aktorka znów jest szczęśliwa i układa sobie życie od nowa...


Reklama


Kiedy wiosną ubiegłego roku mąż Katarzyny Glinki - biznesmen Przemysław Gołdon - wyprowadził się z ich wspólnego domu i poprosił o rozwód, aktorka postawiła sobie za punkt honoru, by uratować swoje małżeństwo. Miała nadzieję, że przekona męża do powrotu i dania ich związkowi drugiej szansy.

Niestety, w końcu musiała pogodzić się z myślą, że zostanie rozwódką. Pięć miesięcy temu warszawski sąd orzekł trwały rozpad jej trwającego ponad 10 lat małżeństwa i przyznał jej opiekę nad synkiem, nie pozbawiając jednak prawa do widywania się z Filipem jego tacie.

- Rozstaliśmy się w przyjaźni - powiedziała Katarzyna Glinka w wywiadzie, dodając, że w końcu pogodziła się z rozstaniem, ale nie będzie próbowała na siłę układać sobie życia, szukając nowej miłości.

Serialowa Kasia Górka-Rybińska z "Barw szczęścia" ma jednak wiele szczęścia. Poznała bowiem mężczyznę, który sprawił, że znów się uśmiecha i z optymizmem patrzy w przyszłość. Jeden z tygodników informuje, że aktorka i jej nowy partner bardzo poważnie myślą o... ślubie.

Przystojny, wysoki, dobrze zbudowany, a do tego - jak wynika ze zdjęć zrobionych przez paparazzi - opiekuńczy, czuły i troskliwy... Taki właśnie jest nowy partner Katarzyny Glinki - Jarosław Bystry, menadżer w dużej firmie i ratownik WOPR. Już na początku roku plotkarskie media donosiły, że aktorka wraz z 3-letnim synkiem Filipem zamieszkała z ukochanym w jego mieszkaniu znajdującym się w eleganckim apartamentowcu na jednym z warszawskich osiedli. Jarosław Bystry skradł serce Katarzyny Glinki, ale także szybko zaskarbił sobie sympatię Filipka, co gwiazda "Barw szczęścia" przyjęła z ogromną radością.

Katarzyna Glinka zajęta jest teraz przygotowaniami do udziału w show "Twoja twarz brzmi znajomo", ale kiedy wszystkie odcinki programu zostaną już nakręcone, zamierza wybrać się z nowym partnerem na romantyczny urlop do Toskanii. To właśnie tam - jak twierdzi powołując się na słowa osoby zaprzyjaźnionej z aktorką tygodnik "Twoje Imperium" - Jarosław Bystry ma zamiar poprosić Katarzynę Glinkę o rękę, a ona z pewnością zgodzi się zostać jego żoną!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje