Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16369
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka szykuje się do ślubu

Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Sadowska z "Barw szczęścia", wkrótce po raz drugi zostanie żoną. Jarosław Bieniecki - przystojniak, z którym spotyka się od pół roku - niedawno poprosił ją o rękę!


Katarzyna Glinka długo leczyła rany po rozwodzie z mężczyzną, u boku którego przez 10 lat szła przez życie i z którym ma syna... Po rozstaniu z mężem - Przemysławem Gołdonem - aktorka związała się z przystojnym menadżerem i ratownikiem WOPR, Jarosławem Bystrym. Uczucie, jakie ich połączyło, nie przetrwało jednak próby czasu. Odtwórczyni roli Kasi w "Barwach szczęścia" przez pewien czas była singielką i - jak wyznała w wywiadzie - w ogóle nie myślała o tym, by szukać nowej miłości. Nie chciała na siłę układać sobie życia.

Reklama

Na szczęście zła passa w życiu uczuciowym Katarzyny Glinki już się skończyła. Aktorka nie kryje, że na nowo uczy się, jak być szczęśliwą. To, że od kilku miesięcy uśmiech praktycznie na znika z jej twarzy, jest zasługą Jarosława Bienieckiego - prezesa firmy zajmującej się organizacją biegów ekstremalnych i sześciokrotnym medalistą mistrzostw Polski w biegach długodystansowych.

Gwiazda "Barw szczęścia" poznała go podczas przygotowań do udziału w maratonie... Podobno Jarosław Bieniecki zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Zobaczył w niej kobietę, o jakiej od dawna marzył - ciepłą, mądrą, zaradną, uwielbiającą sport.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje