Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16375
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Kasia Sowińska dołączyła do obsady serialu

Już wkrótce w życiu Józka (Patryk Pniewski) pojawi się piękna Greta. W roli kobiety, która postanowi za wszelką cenę zniszczyć związek Sałatki i Julity (Katarzyna Sawczuk), zobaczymy Kasię Sowińską - znaną modelkę od czasu do czasu parającą się aktorstwem.

Katarzyna Sowińska - choć nie ukończyła studiów aktorskich - od lat z powodzeniem grywa w serialach. Nigdy nie kryła, że już jako mała dziewczynka marzyła o karierze aktorki. W dzieciństwie uczęszczała do kółka teatralnego w rodzinnym Wałbrzychu. W 2006 roku trafiła do Teatru Buffo oraz zagrała swą pierwszą rolę filmową. 

Reklama

Wkrótce po premierze komedii "Polisz kicz projekt... kontratakuje!" dostała propozycję występu w "Kryminalnych" i "Królach przedmieścia", a potem dołączyła do obsady "BrzydUli" - rola piosenkarki Mirabelli przyniosła jej ogromną popularność i... kolejne oferty. Zanim 10 lat temu zdecydowała się wyruszyć na podbój Hollywood, zagrała m.in. w "Tancerzach", "Samym życiu" i niesłusznie zapomnianym serialu Polsatu "Tylko miłość". Wystąpiła też w show "Jak oni śpiewają" i programie "Ranking gwiazd".

Katarzyna Sowińska od lat para się modelingiem. Jako modelka ma na swoim koncie mnóstwo spektakularnych sukcesów - pracowała z najsłynniejszymi domami mody w Paryżu, była twarzą znanej międzynarodowej marki, jej twarz pojawiła się na kilkudziesięciu okładkach... 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje