Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Karolina Chapko wróciła do roli, z którą pożegnała się siedem lat temu...

W roli prostytutki Dominiki w "Barwach szczęścia" Karolinę Chapko po raz pierwszy mieliśmy okazję oglądać w 2009 roku. Świeżo upieczona wtedy absolwentka krakowskiej szkoły teatralnej wcielała się w tę postać przez dwa lata. Wkrótce ponownie zobaczymy ją w nagrodzonym Złotą Telekamerą "Tele Tygodnia" serialu.

Karolina Chapko nie kryje, że bardzo się ucieszyła, gdy producenci "Barw szczęścia" zaproponowali jej powrót do serialu po trwającej ponad siedem lat przerwie.

Reklama

- Bardzo lubiłam Dominikę. To kontaktowa, sympatyczna, radosna i otwarta dziewczyna. A że jest prostytutką? Nie po to jestem aktorką, żeby bać się ról i ich wydźwięku społecznego... Zanim zaczęłam wcielać się w Dominikę, obsadzano mnie głównie w rolach łagodnych i delikatnych kobiet. Chętnie więc zmierzyłam się z kimś zupełnie innym - mówi.

Karolina Chapko grała prostytutkę Dominikę przez dwa lata. Jak wyznała w jednym z wywiadów, starała się pokazać ją jako subtelną dziewczynę, którą życie po prostu zmusiło do zarabiania na utrzymanie swoim ciałem...

Aktorka wspomina, że na początku Dominika była dla niej wielkim wyzwaniem.

- Z teatru wyniosłam przyzwyczajenie budowania postaci całościowo, a Dominikę poznaję w urywkach. Dlatego sama dla siebie muszę znaleźć motywację tej dziewczyny - dlaczego postępuje, jak postępuje, co nią kieruje. Jednocześnie staram się ani jej nie potępiać, ani usprawiedliwiać - powiedziała w wywiadzie udzielonym po kilku pierwszych dniach na planie.

Przygoda Karoliny Chapko z "Barwami szczęścia" zakończyła się w 2011 roku. Aktorka nie przypuszczała, że kiedykolwiek jeszcze wcieli się w Dominikę. Tymczasem niedawno producenci ponownie zaprosili aktorkę na plan...

Zdradzamy, że prostytutkę Dominikę po raz pierwszy po długiej przerwie zobaczymy w 1973. odcinku serialu (emisja w TVP2 w pierwszym tygodniu 2019 roku). Dziewczyna niespodziewanie pojawi się na wieczorze kawalerskim Marka Złotego (Marcin Perchuć), który w hotelu Stańskich zorganizuje Sebastian (Marek Krupski). Okaże się, że wciąż para się prostytucją... Jaworski (Marek Kałucki) od razu rozpozna w niej byłą mieszkankę Osiedla pod Sosnami i postanowi ją poderwać. Czy zdradzi Krystynę (Hanna Bieluszko) ze swą dawną sąsiadką?


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje