Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15289
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Kamil Maćkowiak w nowej roli!

Do stałej obsady „Barw szczęścia” dołączył doskonale znany fanom seriali 36-letni dziś Kamil Maćkowiak. Zobaczymy go w roli brata Marleny (Magda Grąziowska).

Przypomnijmy, że przed laty Kamil Maćkowiak grał m.in. Mikolaja Siemaszko w “Pensjonacie pod Różą", prokuratora okręgowego Jacka Dumicza w “Kryminalnych" i Damiana Rysia w “Trzecim oficerze". Widzowie "Barw" po raz pierwszy zobaczą go w odcinku 1384. (emisja 21 stycznia w TVP2).

Reklama

To właśnie wtedy Marlena niespodziewanie przyjdzie do Kasi (Katarzyna Glinka) i zwierzy jej się, że dowiedziała się, iż ma brata Marcela, w roli którego zobaczymy Kamila Maćkowiaka. Przed laty, gdy byli bardzo mali, trafili po śmierci rodziców do domu dziecka, a potem do innych rodzin zastępczych. Marcel miał więcej szczęścia, bo dostał miłość od nowej rodziny.

Czerwińska nie będzie mogła skupić się na pracy w Feel Good. Poskarży się Róży (Anna Gornostaj), że wypadek rodziców przekreślił jej radosne dzieciństwo, którego nawet nie pamięta. Zazdrości bratu, że jemu się udało. Według niej wiedział, że ma siostrę, ale nic z tym nie zrobił. Okaże się, że Marcel mieszka w Warszawie. Gdy Marlena nie bez wątpliwości do niego zadzwoni i przedstawi się jako siostra, ten odpowie, że to pomyłka, on nie ma żadnej siostry i odłoży słuchawkę.

Z czasem zacznie odsłaniać swoje tajemnice i niestety przysporzy Marlenie wielu problemów, psując przy tym jej relacje z narzeczonym. A gdy pozna Martę (Katarzyna Zielińska), pojawią się kolejne zawirowania...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje