Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 13531
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Kajtek i Oliwka pomogą Sebastianowi uwolnić się od Jowity?

Sebastian (Marek Krupski) poleci do Kanady, by szczerze porozmawiać z córką o... Jowicie (Magdalena Żak). Wyzna Angeli (Helena Englert), że boi się, iż dziewczyna, z którą wdał się w romans, zrujnuje mu życie!

Natychmiast po rozmowie z ojcem Angela zadzwoni do Kajtka (Jakub Dmochowski). Powie mu, że gdy Sebastian wyznał jej, iż wplątał się w związek z dziewczyną młodszą od niej, była w szoku.

Reklama

- Kto jak kto, ale ona akurat powinna ojca zrozumieć, biorąc pod uwagę jej romans z Milewiczem - westchnie Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), gdy młody Cieślak zrelacjonuje jej przebieg swojej rozmowy z ich wspólną przyjaciółką.

Okaże się, że Angela w końcu wybaczyła ojcu romans z Jowitą.

- Pogadali od serca i już jest ok. Tym bardziej, że Kowalski powiedział jej, że to definitywnie zamknięty temat - stwierdzi Kajtek.

Oliwka będzie przekonana, że Sebastian nie zdaje sobie sprawy z tego, iż Jowita wcale nie zamierza się poddać i z pewnością nie da mu spokoju.

- Ona myśli, że jak Kowalski wróci z Kanady, to wpadną sobie w ramiona i będą żyli długo i szczęśliwie, więc przypadkiem jej nie mów, co usłyszałeś od Angeli - powie przyjacielowi.

- No właśnie... Angela poprosiła, żebyśmy pomogli jej ojcu się z tego jakoś wyplątać - wyszepcze Kajtek.

Oliwka bardzo się zdenerwuje. Wykrzyczy Cieślakowi prosto w twarz, że nie ma zamiaru mieszać się w nie swoje sprawy.

- Przecież Jowita to nasza przyjaciółka - przypomni Kajtkowi.

- Mówiłem jej o tym, ale ona twierdzi, że Sebastian boi się Jowity - wypali chłopak.

- Dojrzały facet boi się nastolatki... Chyba pęknę ze śmiechu - zakpi Oliwka, ale kiedy Kajtek powie jej, że Kowalski wyznał córce, iż Jowita mu groziła, mina jej zrzednie.

- Podobno krzyczała, że mu nie daruje i że pożałuje tego zerwania. Jednego gościa już załatwiła... Może jednak powinniśmy z nią pogadać, zanim zrobi jakąś głupotę? - zacznie się zastanawiać.

Tymczasem Jowita dowie się, kiedy Sebastian wraca do Polski i postanowi powitać go na lotnisku... Czy Kajtek i Oliwka przekonają ją, żeby odpuściła Kowalskiemu i zapomniała o nim?


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje