Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15169
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Julita i Józek zostaną bez dachu nad głowami?

Julita (Katarzyna Sawczuk) uzna, że czuje się już na tyle dobrze, że może wrócić do pracy. Józek (Patryk Pniewski) - choć nie spodoba mu się pomysł ukochanej - uszanuje jej decyzję. Tymczasem Piotr (Piotr Jankowski) postanowi wrócić z dziećmi do Warszawy i wypowie Sałatce umowę najmu mieszkania...

W 1838. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w czwartek 5 kwietnia o godzinie 20.10) Julita powie Józkowi, że jeśli szybko nie wróci do pracy, to oszaleje.

Reklama

Nie musisz pracować. Mamy z czego żyć - stwierdzi Sałatka i przypomni ukochanej, że terapeuta zalecił jej odpoczynek.

Kiedy ja czuję, że mogę już wyjść z domu. Ty wróciłeś do trenowania. Walczysz. A ja... - westchnie Julita.

Piłkarz nie będzie miał innego wyjścia, jak tylko zgodzić się, by jego narzeczona wróciła do pracy, ale poprosi ją, by na początek spędzała w fitness klubie tylko dwie, trzy godziny. Lidka (Emilia Warabida) bardzo się ucieszy, gdy zobaczy Karasiową.  

Super wyglądasz! Cała ekipa nie mogła się doczekać, kiedy wrócisz - powie jej na powitanie i od razu skieruje ją do czekającej na masaż klientki.

Tego samego dnia Julitę i Józka niespodziewanie odwiedzi Walawski. 

Kim pan jest? - zdziwi się Sałatka, widząc w drzwiach obcego mężczyznę.

Byłem mężem Marty. To mieszkanie po jej śmierci należy do naszej córki, Ewy. Przyszedłem porozmawiać o państwa wyprowadzce - wytłumaczy mu Piotr, podając akt notarialny.

Józek i jego ukochana przeczytają dokument.

Jaki mamy termin wyprowadzki? - zapyta piłkarz.

Tyle, ile w umowie. Do końca miesiąca - powie Walawski.

Wracam z dziećmi z Białegostoku do Warszawy i nie mam się gdzie podziać. Naprawdę potrzebuję tego mieszkania. No i prawo jest po mojej stronie - doda i jeszcze raz przypomni Sałatce, że za trzy tygodnie musi oddać mu klucze.

Co my teraz zrobimy? - westchnie Julita, gdy Piotr wyjdzie.

Dobrze się stało, że musimy się wyprowadzić. Coś sobie kupimy... Zaczniemy nowe życie - stwierdzi Józek.

Czy Sałatce uda się znaleźć nowe mieszkanie w wyznaczonym przez Walawskiego terminie? Jak zareaguje Darek (Andrzej Niemyt), kiedy dowie się, że jego podopieczny oraz Julita mogą z dnia na dzień zostać bez dachu nad głowami?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje