Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12052
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Julita i Józek powiedzą sobie "tak"!

Julita i Józek powiedzą sobie „tak”, a pieniądze ze sprzedaży zdjęć ze ślubu prasie przeznaczą na sfinansowanie operacji chorego chłopca.

O tym, że Julita (Katarzyna Sawczuk) i Józek (Patryk Pniewski) złożyli sobie małżeńską przysięgę i wymienili się obrączkami, widzowie dowiedzą się z rozmowy Władka (Przemysław Stippa) i Darka (Andrzej Niemyt), którzy po hucznym weselisku szykować się będą na... drugie wesele mające odbyć się w Kopytkowie. 

Najpiękniejszy prezent

Reklama

Mocno zakrapiana wybornymi trunkami impreza dla gości państwa młodych na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy w niej uczestniczyli.

Józek, przeglądając zdjęcia ze ślubu, rozpływać się będzie w zachwytach nad urodą swej żony.

Faktem jest, że Julita w przepięknej sukni ślubnej wyglądać będzie jak księżniczka, o czym - ku wielkiemu zadowoleniu świeżo upieczonej pani Sałatki - dowie się cała Polska, gdy reportaż z uroczystości ukaże się w jednym z magazynów.

Pomysł, by sprzedać ślub, a zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczyć na sfinansowanie operacji ciężko chorego chłopca, okaże się strzałem w dziesiątkę.

Dzięki publikacji zdjęć z uroczystości piłkarz zdobędzie popularność, o jakiej jego koledzy z boiska mogą tylko marzyć!

W dodatku okaże się, że operacja Jacusia przebiegła bez żadnych komplikacji. Kiedy Józek i Julita dowiedzą się, że dzięki ich hojności maluszek będzie zdrowy, uznają, że to najpiękniejszy prezent ślubny, jaki mogli dostać.  

Odzyskają radość życia

Dla Darka najważniejsze będzie, że jego podopieczny jest szczęśliwy, a Julita odzyskała radość życia po śmierci synka i znów się uśmiecha.

Stwierdzi, że ślub i Sałatce, i jego ukochanej po prostu dobrze zrobił, a teraz, kiedy Józek wreszcie się ustatkował, nic już nie przeszkodzi mu w zdobywaniu goli i udowodnieniu wszystkim, którzy wątpili w jego talent, że na boisku czuje się jak ryba w wodzie i jest znakomitym piłkarzem.

Czy po zbliżającym się wielkimi krokami mundialu Sałatka dołączy do grona największych piłkarskich sław, a jego piękna żona zostanie gwiazdą? Czy para, którą los kilka razy wystawiał na ciężkie próby, wreszcie zazna spokoju?

Zdradzamy, że dobro, którym - wraz z pieniędzmi -  obdarowali chorego Jacusia, wróci do nich w dwójnasób...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje