Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 17196
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Józek i Gabi zostaną kochankami!

Sałatka (Patryk Pniewski) dowie się od swojego lekarza, że jest już zdrowy i może wrócić na boisko. Radosną nowiną podzieli się z Gabrysią (Marta Juras), ale ta wcale nie będzie zachwycona perspektywą wyjazdu Józka do Stendal i bardzo wyraźnie da mu to do zrozumienia... Piłkarz i nauczycielka niespodziewanie wylądują w łóżku!

W 2400. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w piątek 5 marca godzinie 20.10) Józek wyśle Gabrysi wiadomość, że wraca na boisko. Poprosi Niedzielską o spotkanie, by... pożegnać się z nią przed wyjazdem do Niemiec. 

Reklama

- Liczyłam się z tym, że wrócisz do piłki, jak tylko dostaniesz zielone światło od lekarzy. Ale... nie sądziłam, że to będzie tak szybko - westchnie Gabi, patrząc Sałatce w oczy.

- Mnie też będzie brakowało naszych spotkań - wyszepcze Józek, a jego przyjaciółka uśmiechnie się i zapyta, czy będzie za nią tęsknił.

Sałatka obieca, że zaprosi ją do Stendal na jeden ze swoich meczy i zapewni, że nie chciałby stracić z nią kontaktu.

- Będę za tobą tęsknił - powie, po czym nagle energicznym ruchem przyciągnie do siebie Gabrysię i zacznie ją namiętnie całować, a ona... odwzajemni pocałunek.

Kilka dni później do mieszkania, które Józek wynajął Niedzielskiej, przyjdzie kompletnie pijany Jonasz (Bartosz Włodarczyk). Nauczycielka zadzwoni do Sałatki, by przyjechał po brata. Tymczasem Jonasz poprosi nauczycielkę o nocleg. Gabi zgodzi się, żeby przespał się na kanapie, ale postanowi zostawić go samego. Zjawi się w apartamencie Darka (Andrzej Niemyt).

- Jonasz ma problem. Ktoś powinien z nim o tym porozmawiać - powie Józkowi.

Piłkarz nieoczekiwanie zaproponuje, by została z nim.

- Głupio, żebyś spała w mieszkaniu z moim bratem - stwierdzi.

- Masz żonę i dziecko - szepnie Gabrysia.

- Między mną a Julitą wszystko skończone. Nie wrócę do niej - usłyszy.

- Nie uciekaj... Oboje wiemy, co się tu dzieje. W sensie między nami... - wypali Józek i podejdzie do Niedzielskiej, żeby ją pocałować. 

Zdradzamy, że piłkarz i nauczycielka spędzą ze sobą pełną namiętności noc. 

Czy Józek zrezygnuje z powrotu do Niemiec? Jak na fakt, że Sałatka ma romans z Gabrielą, zareaguje Darek, który bez zapowiedzi wróci z Singapuru i zastanie przyjaciela i swoją dawną sympatię na miłosnych igraszkach w jego łóżku?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama