Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15919
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Jola sprzeda swój klub... Borysowi?

Borys (Jakub Wieczorek) dowie się od Marioli (Agnieszka Mrozińska), że Jola (Małgorzata Potocka) zamierza sprzedać fitness klub i dojdzie do wniosku, iż to on powinien kupić firmę ciotki!

W 1895. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w poniedziałek 10 września o godzinie 20.10) Mariola poprosi Borysa, by pożyczył jej pieniądze na zakup klubu Joli.

Reklama

- Nawet mnie nie denerwuj! Taką kwotę pożyczają banki i to nie każdemu - stwierdzi Grzelak, ale dziewczyna wyzna mu, że nie ma zdolności kredytowej, więc żaden bank nie da jej kredytu.

- Może niech szef sam kupi ten klub? - zasugeruje Borysowi.

- To dobry biznes - doda.

Grzelak wyśmieje ją. Zapyta, dlaczego - skoro fitness klub jest dobrym biznesem - Jola i Janek (Przemysław Redkowski) chcą się go pozbyć. Mariola powie, że Kozłowscy po prostu nie mają głowy do interesów.

- Do tego trzeba zdecydowanej ręki, a szef ją ma - skomplementuje Grzelaka.

Kilka godzin później Borys zaproponuje żonie, by kupili klub jego ciotki. Aldona (Elżbieta Romanowska) uzna, że to głupi pomysł.

- Po co nam kolejny biznes? Lepiej pilnować tego, co się ma - stwierdzi, ale zgodzi się, by Borys porozmawiał z Jolą.

- No może... Jeśli by nie chciała dużo... - da mężowi nadzieję.

Grzelak od razu pójdzie do klubu.

- Chcę ubić interes. Słyszałem, że zamierzacie sprzedać klub - zacznie.

- Kupiłbyś? - wprost zapyta go Kozłowska, a Borys uśmiechnie się i potwierdzi, że myśli i tym.

- To oczywiście zależy od ceny - westchnie.

Jola uprzedzi go, że tanio nie będzie, bo ma kredyty i musi spłacić Sabinę (Barbara Kurzaj). Cena, którą w końcu poda, zwali Grzelaka z nóg, ale wcale nie zniechęci go do zakupu...

- Prawdę mówią, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Jola oszalała! Nawet z nią nie dyskutuj i wracaj do rzeczywistości - oburzy się Aldona, gdy mąż zrelacjonuje jej swoją rozmowę z ciotką.

Czy Borys zrezygnuje z zostania właścicielem fitness klubu? Zdradzamy, że Jola gotowa będzie zejść nieco z ceny, byle tylko jak najszybciej sprzedać niedochodową firmę...

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama