Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15551
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Joanna Moro wróciła!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Joanny Moro, która podbiła serca widzów jako Anna German w serialu opowiadającym o losach jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek wszech czasów. Aktorka wróciła właśnie na plan "Barw szczęścia", by znów wcielić się w Zosię, byłą asystentkę Marty Walawskiej (Katarzyna Zielińska).Reklama

Po ogromnym sukcesie "Anny German", w którym Joanna Moro brawurowo zagrała tytułową rolę, aktorka na pewien czas znikła z ekranów i wyjechała do Rosji, by wziąć udział w nowej produkcji telewizyjnej "Talianka". Nominowana do tegorocznej Telekamery "Tele Tygodnia" gwiazda niedawno wróciła do kraju, ale - wbrew jej oczekiwaniom - nie została zasypana propozycjami nowych ról.

Na szczęście nie zapomnieli o niej producenci serialu "Barwy szczęścia", w którym Joanna przez pięć lat wcielała się w asystentkę Marty Walawskiej. Wiadomo już z całą pewnością, że Joanna Moro znów znajdzie się w obsadzie serialowego hitu Dwójki!

Przypomnijmy, że po tym, jak Walawska (Katarzyna Zielińska) straciła pracę w redakcji, Zosia także musiała pożegnać się ze swoją posadą, a grająca ją Joanna Moro - z rolą w "Barwach szczęścia". Teraz asystentka Marty wróci, by prosić byłą szefową o pomoc w znalezieniu pracy... To, jak potoczą się losy Zosi, na razie trzymane jest w wielkiej tajemnicy, ale  - jak udało się nam ustalić - jej wątek zostanie bardzo rozbudowany.

Wydawało się, że popularność, jaką przyniosła Joannie Moro rola Anny German, sprawi, iż aktorka nie będzie już nigdy musiała martwić się o pracę. Tymczasem jej kariera - zamiast nabrać zawrotnego tempa - stanęła w miejscu, a brak propozycji nowych ról spowodował, że Joanna znikła z ekranów. Gdyby nie udział w rosyjskiej "Taliance" i powrót do "Barw szczęścia", sytuacja zawodowa Joanny Moro przedstawiałaby się bardzo nieciekawie...

W naszej galerii znajdziecie pierwsze zdjęcia Joanny po powrocie na plan "Barw szczęścia". Nowe odcinki serialu z jej udziałem pojawią się na antenie Dwójki już niebawem.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro | Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje