Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16350
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Joanna Moro jest aktorką... nierozbieralną

Joanna Moro, czyli Zosia z "Barw szczęścia", wyznała kiedyś w wywiadzie, że nigdy nie zgodzi się zagrać w scenach wymagających nagości i nie weźmie udziału w rozbieranej sesji. Na razie żadnemu reżyserowi ani fotografowi nie udało się jej rozebrać do rosołu przed kamerą czy obiektywem. Aktorka twierdzi, że bez ubrania może oglądać ją tylko mąż!

Joanna Moro często publikuje w mediach społecznościowych swoje frywolne zdjęcia... Czasami pozuje do nich w stroju Ewy, ale bardzo dba o to, by nie pokazywać na Instagramie nic więcej niż tylko nagie ramię czy fragment pleców. Aktorka uchodzi za niezwykle skromną osobę, a filmowcy i twórcy seriali, z którymi miała okazję pracować, żartują, że jest... nierozbieralna.

Reklama

- Rozumiem, że w moim zawodzie ciało jest narzędziem pracy, ale nie widzę potrzeby, by epatować nagością na każdym kroku - powiedziała niedawno w wywiadzie.

Joanna Moro tylko raz w swojej karierze zgodziła się zrzucić przed kamerą bluzkę i biustonosz - zagrała w samych spodniach w 3. odcinku 4. serii "Blondynki" - ale widzowie mogli na ekranie zobaczyć jedynie jej plecy.  

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje