Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16350
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Joanna Moro będzie miała upragnioną córeczkę?

Joanna Moro, czyli Zosia z "Barw szczęścia", za kilka miesięcy po raz trzeci zostanie mamą. Aktorka tym razem będzie podobno miała córeczkę, o czym już od dawna marzy.


Jeszcze niedawno Joanna Moro - pytana, czy planuje trzecie dziecko - odpowiadała, że... wszystko się może zdarzyć.

Reklama

- Koleżanki namawiają mnie na córkę. Mówią, że miałabym wtedy najlepszą koleżankę - wyznała kiedyś i dodała, że nie miałaby nic przeciwko, gdyby jej rodzina znów się powiększyła.

- Miłości macierzyńskiej starczy mi jeszcze na dość sporą gromadkę - żartowała.

Odtwórczyni roli Anny German w niezapomnianym serialu o wielkiej gwieździe polskiej piosenki po raz pierwszy została mamą 10 lat temu, ale jej syn Mikołaj nie był zbyt długo jedynakiem. Gdy miał 3 lata, na świat przyszedł jego brat Jeremi...

- Jestem mamą, która kocha! Staram się jak najwięcej przytulać synów, dawać im maksimum czułości, rozmawiać, zawsze być dostępna. Wierzę, że chłopcy właśnie w taki sposób mnie odbierają - powiedziała aktorka w jednym z programów telewizyjnych.

Joanna Moro nie kryje, że rodzina jest dla niej priorytetem i że świetnie się czuje w domu, w którym ma samych mężczyzn. Mówi, że uwielbia grać ze swoimi trzema facetami w piłkę lub w tenisa, czy jeździć konno.

- Moi chłopcy są dla mnie najważniejsi. Ale z dziewczynką też na pewno znalazłabym wspólny język - stwierdziła w wywiadzie.

Na razie serialowa Zosia z "Barw szczęścia" nie potwierdziła oficjalnie radosnych wieści, że jest w trzeciej ciąży, ale też nie zdementowała doniesień na ten temat. Wszystko jednak wskazuje na to, że już za niespełna pół roku powita na świecie upragnioną córeczkę. Magazyn "Rewia" dotarł do informacji, z których wynika, że aktorka wybrała już nawet imię dla dziewczynki.

- Da jej imię po mamie Jolancie albo babci Janinie - czytamy w tygodniku.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje