Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 14492
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Iza Zwierzyńska spodziewa się dziecka!

Izabela Zwierzyńska, czyli Iwona Pyrka z "Barw szczęścia", we wrześniu zostanie mamą! Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem podczas jednej z imprez, na którą wybrała się w towarzystwie męża.

Izabela Zwierzyńska i jej ukochany - Stanisław Gliniewicz - są małżeństwem od października 2013 roku. Zaraz po ślubie aktorka zwierzyła się w jednym z wywiadów, że marzy, aby jej rodzina szybko się powiększyła, ale chce najpierw - zanim zdecyduje się na urodzenie dziecka - skończyć studia. Niedawno zagrała swój ostatni spektakl dyplomowy i oficjalnie została absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej...

Reklama

W poniedziałek Iza i jej mąż pojawili się razem na gali zorganizowanej przez jeden z portali poświęconych życiu gwiazd. Okazało się, że aktorka ma wyraźnie zaokrąglony brzuszek!

- Tak, jestem w ciąży - wyznała, pozując fotoreporterom do zdjęć.

Radosną wiadomość potwierdziła też w rozmowie z dziennikarzami menadżerka aktorki.

- Iza jest w piątym miesiącu ciąży. Swoje pierwsze dziecko urodzi we wrześniu - powiedziała.

Podobno Izabela Zwierzyńska już miesiąc temu poinformowała o swym błogosławionym stanie producentów i scenarzystów "Barw szczęścia", ale zapewniła ich, że zamierza zaraz po porodzie wrócić do pracy.

- Wszyscy z produkcji serialu bardzo się ucieszyli z ciąży Izy. Jeszcze nie ma konkretnego pomysłu, jak pogodzić tę sytuację z jej rolą w serialu - twierdzi agentka odtwórczyni roli Iwony Pyrki.

Okazuje się, że zmiany w scenariuszu najprawdopodobniej nie będą konieczne. Lada moment rozpocznie się przerwa wakacyjna w produkcji "Barw szczęścia", a gdy ekipa wróci na plan, Iza będzie już mamą!

Izabela Zwierzyńska i Stanisław Gliniewicz poznali się kilka lat temu na meczu polo. Nie zakochali się jednak w sobie od pierwszego wejrzenia, ale bardzo się sobie spodobali. Umówili się na kawę... Okazało się, że mają ze sobą wiele wspólnego - oboje uwielbiają podróżować, cenią dobrą kuchnię, kochają zwierzęta. Po kilku randkach uznali, że są po prostu dla siebie stworzeni. Nie mogą się już doczekać chwili, kiedy na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje