Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15370
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Iza Kuna jest zdziwiona!

Córka aktorki gra w serialu, w którym ona sama kreuje jedną z głównych ról. Inni młodzi ludzie marzący o karierze w filmie nie mają takiej szansy!

Iza Kuna ma powody do zadowolenia: nie dość, że gra w chętnie oglądanym serialu "Barwy szczęścia", to jeszcze dostała główną rolę w nowej produkcji TVP 2 u boku Tomka Karolaka! Mimo to gwiazda narzeka:

Reklama

- Nasz zawód spowszedniał - mówi w wywiadzie dla magazynu "Party"- Sama uczę w łódzkiej szkole filmowej i dziwi mnie, że tyle osób chce być aktorem. Być może łatwość bycia znanym, popularnym, pięknym oraz mnogość propozycji są kuszące.

Iza Kuna uczy swoich studentów, że droga do sławy jest wyjątkowo kręta:

- Na każdych zajęciach powtarzam im, że to ciężka praca. Chcę ich na to przygotować, żeby się nie bali, żeby dużo pracowali, czytali, oglądali - przekonuje.

Serialowa Maria z "Barw szczęścia" choć martwi się o swoich studentów, nie załamuje rąk nad własną latoroślą.

Jej córa, Nadia, mimo, że ma dopiero 18 lat już gra w tym samym serialu co mama. Córka Izy Kuny w "Barwach szczęścia" wciela się w rolę przebiegłej Xenii. No, ale jak powiedziała sama Iza Kuna, aktorstwo to zawód, który spowszedniał- dziś przecież nie trzeba skończyć szkoły, by grać...

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | Izabela Kuna | Nadia Kurzelewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje