Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 17527
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Iwona i Hubert skoczą sobie do gardeł!

Iwona (Izabela Zwierzyńska) bardzo się zdenerwuje, gdy Klara (Olga Jankowska) powie jej, że Hubert (Marek Molak) dorabia do pensji, sprzedając suplementy i kroplówki. - To żerowanie na ludzkiej naiwności, bo wlewy witaminowe nie są lekarstwem - stwierdzi. Pyrka postanowi rozmówić się z bratem...

W 2429. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w poniedziałek 19 kwietnia godzinie 20.10) Klara pochwali się Iwonie, że odkąd Hubert ma dodatkową pracę, wiedzie się im całkiem dobrze. Niestety, Pyrce nie spodoba się sposób, w jaki jej brat dorabia do pensji ratownika medycznego. Powie Klarze, że firma, w której pracuje Hubert, pomaga nie tylko alkoholikom chcącym szybko pozbyć się kaca dzięki kroplówkom z miksem witamin, glukozy i elektrolitów.

Reklama

- Może to ci sami, co witaminą C leczą ludzi z nowotworów! - zdenerwuje się i zapowie Klarze, że ma zamiar poważnie porozmawiać z Hubertem.

Iwonie nie uda się jednak dodzwonić do brata. Stwierdzi, że pewnie jeździ po mieście z cysterną witamin i zacznie przekonywać Klarę, że koktajle witaminowe potrafią naprawdę zaszkodzić, jeśli nie wie się, kiedy i jak je stosować.

Jeszcze tego samego dnia okaże się, że jeden z pacjentów Iwony zażywa witaminy, których mu nie przepisała. Mężczyzna powie lekarce, że przeczytał w internecie, iż kroplówki mogą mu pomóc... Pyrka od razu domyśli się, że chodzi o preparaty, których sprzedażą zajmuje się Hubert. Wpadnie w szał!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama