Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16204
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Herman, Żukowska i Dereszowska namieszają w serialu!

Wiosna w "Barwach szczęścia" należy do kobiet. Aleksandra Woźniak (Dominika), Katarzyna Herman (Kornelia) oraz Marieta Żukowska (Bożena) już przywitały się z widzami, w kolejnych odcinkach uczyni to również Anna Dereszowska (Agnieszka)! Ich bohaterki wywołują wiele kontrowersji i pokażą różne odlicza miłości.Począwszy od 1259. odcinka licznych emocji fanom serialu dostarcza Marieta Żukowska, laureatka kilkunastu nagród teatralnych, ceniona przez widzów i krytyków za głośne role filmowe ("Nieruchomy poruszyciel" czy w "Imieniu diabła"). Aktorka znana również z "M jak miłość" i "Hotelu 52" dołączy do wątku Stanisławy Celińskiej (Amelia) i Kazimierza Mazura (Tomasz Wiśniewski).

- Gram Bożenę, córkę Tomasza - opowiada. - Na początku będzie bardzo dynamiczną postacią; pojawi się nieoczekiwanie i ustawi w kontrze do Amelii. Z biegiem odcinków, pod wpływem różnych okoliczności, pokaże swoje prawdziwe oblicze.

Bożena wróciła do Polski z Walii, gdzie wyemigrowała przed laty, i będzie chciała odebrać ojcu mieszkanie! Żeby zdobyć pieniądze nie cofnie się przed licznymi kłamstwami i manipulacjami. 

Reklama

- To bardzo nieoczywista postać - wyjaśnia Marieta Żukowska. - Na początku będzie sprawiać wrażenie kobiety sukcesu - dobrze ubranej, zaradnej, której wszystko się udaje. Gdy obiera się jej kolejne warstwy, ukazuje się dramat. Chęć przejęcia mieszkania taty jest tylko fasadą, w rzeczywistości chodzi o zagubioną miłość ojcowską, relacje rodzinne.

Kolejną postacią, która wprowadzi wiele ożywienia w "Barwach szczęścia", będzie Agnieszka Walczak, wzięta blogerka modowa z Londynu (pierwszy raz na ekranie pojawi się na początku czerwca). W tej roli widzom zaprezentuje się Anna Dereszowska, znana z wielu filmów (m.in. "Lejdis", "Sęp") i seriali (m.in. "Złotopolscy", "Na dobre i na złe", "Przyjaciółki").

Agnieszka przyjedzie do Polski, żeby odszukać Adama, z którym była kiedyś związana. Okaże się, że od lat zna się z Kasią, ale prawdopodobnie niedługo nie będą miały sobie do powiedzenia nic miłego... Dlaczego? Mogą poróżnić się przez... Łukasza.

Sadowski stanowczo za bardzo zainteresuje się Agnieszką, gdy będzie kręcił o niej reportaż na potrzeby telewizji. To, co ważne, odwzajemnione zauroczenie, zbiegnie się w czasie z przejściami z żoną Dominiką, która zacznie mieć problemy ze zdrowiem. 

- Trudno ocenić, jakie intencje ma Dominika, czego tak naprawdę chce, bo co innego mówi, co innego myśli - wyjaśnia Aleksandra Woźniak. - Gdy rozmawiałam na planie z Natalią Koryncką-Gruz o depresji mojej bohaterki, zastanawiałyśmy się, czy to już poważna choroba, czy może trochę udawanie, które ma na celu zwrócenie na siebie uwagi.

Dominika, w związku ze złym stanem psychicznym, straci pracę i przestanie spłacać swoją część kredytu na dom, który przed laty wzięła z Łukaszem. Sadowski znajdzie się w położeniu nie do pozazdroszczenia, miotając się między trzema kobietami. W tym wątku dużo się wydarzy, a każdy kolejny odcinek będzie przynosił nowe zaskakujące rozstrzygnięcia.

W najbliższych tygodniach sporo kontrowersji wywoła Kornelia, w którą wciela się Katarzyna Herman, aktorka znana choćby z seriali "Ekipa" i "Odwróceni". Ta bajecznie bogata bizneswoman zakocha się w dużo od siebie młodszym Bartku. Początkowo chłopak będzie jej osobistym masażystą, ale z czasem ta znajomość przerodzi się w coś więcej niż relacja szefowa-pracownik.

- Uważam, że to bardzo ważny wątek - twierdzi Katarzyna Herman. - W naszym społeczeństwie akceptowane są związki mężczyzn po pięćdziesiątce z młodymi kobietami, a miłość dojrzałej kobiety i młodego chłopaka wciąż jest piętnowana. Niby dlaczego? Jeśli obydwoje są szczęśliwi i nikt nikogo nie krzywdzi? Co w takim związku nagannego?
www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje