Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16212
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Gwiazda serialu w ciąży!

Wiele wskazuje na to, że u polskich gwiazd panuje istny baby boom! Niedawno radosną nowiną o ciąży za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się Malwina Buss, która przez kilka lat wcielała się w postać Natalii Zwoleńskiej w "Barwach szczęścia". Ojcem dziecka jest aktor - Tomasz Włosok.

W świecie gwiazd w ostatnich miesiącach nie brakowało dobrych nowin; wiele aktorek - wcześniej lub nieco później - dzieliło się z fanami radosnymi informacjami o ciążach. Na swoje pociechy czekają bowiem m.in.: Agnieszka Kaczorowska, Joanna Krupa, Katarzyna Maciąg, Joanna Jarmołowicz czy Katarzyna Warnke.

Reklama

Do tego grona dołączyła również Malwina Buss, która szerszej publiczności dała się poznać m.in. rolą Natalii Zwoleńskiej w "Barwach szczęścia". Kilka lat temu aktorka pożegnała się jednak z produkcją, a następnie pojawiła się również m.in. w serialu "Belfer".

Prywatnie Buss jest związana z aktorem - Tomaszem Włosokiem, który zagrał m.in. serialu "Pierwsza miłość" oraz w filmach:"Underdog" i "Diablo. Wyścig o wszystko".

O ciąży poinformowała sama aktorka, wrzucając do sieci zdjęcia "z brzuszkiem".

Kolejna ciąża

Aktorka pod jednym z kadrów, na którym widać dość wyraźne, ciążowe krągłości, zamieściła również krótki podpis: "Trochę mnie wzdęło. #niebyloslubu"

Następnie do swojej instagramowej galerii dorzuciła również kilka ujęć, na których widać, że w ciąży wygląda kwitnąco!

Co ciekawe, następczyni Buss w serialu - Maria Dejmek - również spodziewa się dziecka!

W jednym z niedawnych wpisów aktorka uspokoiła fanów "Barw..." informacją, że wciąż będzie wcielać się w postać młodszej Zwoleńskiej i po urlopie macierzyńskim powróci na plan serialu.

A jak potoczą się dalsze losy bohaterów "Barw szczęścia"? Tego dowiemy się po wakacjach, kiedy TVP 2 pokaże premierowe odcinki. Będziecie oglądać?


RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje