Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16375
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Gwiazda mody w serialu!

W 1587 odcinku „Barw szczęścia” pojawi się nowy bohater: Nicolas. Sympatyczny Francuz kupi stary dom, w którym mieszkała dotąd Agata z Pawłem. A do obsady serialu dołączy Ylan Anoufa – znany artysta i właściciel domu mody Maison Anoufa.

Ylan Anoufa pierwsze sukcesy w świecie mody odnosił już jako 16-latek. W 2010 roku przywrócił do życia słynny dom mody, który założył jego dziadek - ponad 70 lat wcześniej.

Reklama

Kreacje Maison Anoufa noszą gwiazdy na całym świecie - m.in. Paris Hilton i Joanna Krupa. Obrazy i rzeźby Ylana trafiły za to do galerii w Paryżu, Cannes, Monte Carlo, Nowym Jorku, Los Angeles oraz Miami.

Artysta słynie również z tego, jak ważny jest dla niego recycling. W przeszłości tworzył m.in. rzeźby z kapsli, telefonów, wybrakowanych zabawek czy zepsutych komputerów, a do tego wykorzystywał recycling projektując ubrania.

Jak Ylan Anoufa trafił do Polski? Wszystko dzięki żonie: Annie Neneman. Oboje poznali się w Hongkongu i zakochali od pierwszego wejrzenia.

Przez kilka lat żyli w Paryżu, gdzie Ylan się urodził (jego rodzina wyemigrowała z Algierii do Francji w 1949 roku), ale ostatnio para zdecydowała się przenieść do Polski, gdzie mieszka razem z córeczkami Every i Nel. 

- Dla mnie najważniejsza w życiu jest rodzina. To podstawa. Jeśli brakuje tej podstawy, życie nie ma sensu - mówi Ylan. 

Jak artysta poradzi sobie przed kamerami - tym razem jako aktor?

www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje