Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19357
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Groźby i łzy

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… Co tym razem wydarzy się w serialu?

Regina po utracie męża będzie bliska załamania... a do tego wpadnie w poważne kłopoty. Bo po śmierci Adama do domu powróci jego córka Melania (w tej roli Natalia Łągiewczyk), która... oskarży macochę o morderstwo!

- W końcu ci się udało! Zabiłaś go! Zabiłaś mojego ojca! W jaki sposób się go pozbyłaś? (...) Nie daruję ci tego! Żądam przeprowadzenia sekcji zwłok!

Widząc Borysa, dziewczyna uzna, że Regina miała wspólnika.

  A to kto? Twój kochanek? Zabiłaś mojego ojca i od razu się pocieszasz?! Pewnie to twój pomocnik?

Reklama

A policja od razu zacznie śledztwo... Kika dni później Regina odwiedzi "Zdrówko" i opowie o swoich problemach Aldonie.

- Do Melanii nie docierają żadne argumenty... Obwinia mnie o śmierć ojca i jeszcze o depresję swojej matki, po tym jak Adam ją dla mnie zostawił! Grzelakowa - widząc, w jakim bizneswoman jest stanie - uzna, że Franek powinien odwieźć ją do domu. A chłopak będzie miał pecha... i na miejscu wpadnie właśnie na Melanię.

- Kim pan jest?!

- A pani?

- Jestem córką Adama, to mój dom! A ty, kto? Pewnie kolejny przydupas Reginy?

- Niech się pani liczy ze słowami...

- Wynocha z mojego domu! Głuchy jesteś? Won!

- Przepraszam, ale nie jestem pani gościem, tylko pani Reginy...

- "Pani Reginy"? A to dobre! Wypad, powiedziałam! Dziewczyna w końcu "intruza" zaatakuje i oboje zaczną się ostro przepychać.

Chwilę później Melania... oskarży Franka o napaść! - Ten facet się na mnie rzucił, ratunku! Zabierzcie go ode mnie! Falkowskiego zatrzyma od razu policja i chłopak kolejne godziny spędzi na przesłuchaniu.

Gdy odzyska wolność, Stefan zacznie robić mu wymówki... Kłótnia będzie ostra - i w finale Franek wyjdzie z domu Górków trzaskając drzwiami. Czy porzuci także Carinę - choć wcześniej przysięgał, że otoczy opieką i ją, i małego Stefanka?

A co czeka pozostałych bohaterów serialu? Klara odszuka w końcu zaginionego pisarza - Winicjusza - który odwiedzi ją w domu.

- Chciałem się od tego odciąć. Ta powieść to moje życie... przeszłość. Myślałem, że jak to z siebie wyrzucę, napiszę o tym, to mi pomoże, ale... nic z tego. A potem... chciałem zniszczyć to, co napisałem. Całe szczęście dzięki pani ten egzemplarz ocalał, bo byłem już wrakiem człowieka.

Z kolei Wilk odkryje, że jego firma - po tym, jak trafił do aresztu - jest na skraju upadku. I uzna, że jego majątkiem powinna zarządzać... Natalia! Zwoleńska będzie w szoku. - Po tym, co wyprawiał? Jak mnie straszył i szantażował?! Przecież przez niego porwano moją córkę! Do tego okradł mnie, moją matkę i przyjaciela!(...) On naprawdę myśli, że się z tego wywinie?! Prawnik ostrzeże jednak dziewczynę, by uważała na słowa... - To tylko kwestia czasu... Dlatego zalecałbym dobrze żyć z panem Wilkiem...

W kolejnym tygodniu kłopoty czekają też Józka Sałatkę. Młody piłkarz udzieli wywiadu Łukaszowi i opowie o problemie z dopingiem w drużynie przed kamerą. A gdy materiał trafi do sieci, koledzy go znienawidzą. Na treningu jeden z piłkarzy celowo Józka kopnie - tak, by doznał kontuzji. A Kołecki da później Sałatce "przyjacielską" radę... - Zjeżdżaj stąd, zanim ci połamiemy te kulasy! - Grozisz mi?! - Tylko ostrzegam... Wszyscy wiemy, łącznie z trenerem, że to ty zakapowałeś!

Za to w finale: dramat Kasi... Górka wyzna w końcu Łukaszowi, że za granicą spędziła noc z Szymonem, wbrew swojej woli. - Łukasz, coś strasznego wydarzyło się w Dubaju... Można powiedzieć, że... zostałam zgwałcona... Jak Sadowski zareaguje na jej słowa? Odpowiedź tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu... zapraszamy!

www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy