Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 17527
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Gawron zostanie... wedding plannerem?

Kornel (Jakub Bohosiewicz) zasugeruje Sławce (Ewelina Serafin), że powinna zatrudnić profesjonalnego wedding plannera, jeśli chce, żeby ślub i wesele ich syna odbyły się bez żadnych niespodzianek. Żabcia (Anna Klepacka) nieoczekiwanie zaproponuje Jezierskiej usługi... Gawrona (Sebastian Stankiewicz), przedstawiając go szefowej jako doświadczonego organizatora imprez, Radzimira Strzemżalskiego.

W 2421. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 7 kwietnia godzinie 20.10 w TVP2) Sławka zwierzy się mężowi, że nie wie, co zrobić, żeby ich przyszła synowa chciała z nią współpracować przy organizacji ślubu i wesela.

Reklama

- Jest negatywnie nastawiona - westchnie i doda, że Agata (Natalia Zambrzycka) nie kwapi się ani do wyznaczenia terminu ślubu, ani do wybrania sukienki, a już zupełnie nie odpowiada jej, że to ona zajmuje się organizacją uroczystości...

- Może lepiej byłoby zatrudnić profesjonalistę od planowania wesel? - zasugeruje Kornel.

Żabcia, która akurat przyniesie Jezierskim kawę i usłyszy ich rozmowę, stwierdzi, że zna kogoś, kto jest świetnie zorientowany w temacie...

- Mógłby szanownemu państwu pomóc - uśmiechnie się.

Chwilę później Ania zadzwoni do Gawrona, by oznajmić mu, że umówiła go ze Sławką.

- Będziesz organizował śluby - powie mu tonem nieznoszącym sprzeciwu. 

- Czy ty się dobrze czujesz? Ja się na tym nie znam - westchnie Rysiek.

- To się poznasz. Jest dwudziesty pierwszy wiek, trzeba nadążać i zmienić kwalifikacje. Odpal internet i sobie poczytaj - poleci mu Ania i rozłączy się.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama