Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16544
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Dziecko? Porozmawiamy o tym za pół roku...

Franek (Mateusz Banasiuk) poinformuje Reginę (Kamila Kamińska), że Carina (Divine Kitenge-Martyńska) zdecydowała się nie walczyć z nim o alimenty. - Czas pomyśleć o nas - uśmiechnie się do ukochanej, po czym zasugeruje jej, że byłaby cudowną mamą. Czapla obieca mu, że porozmawiają o powiększeniu rodziny... za pół roku!


W 2291. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w środę 23 września o godzinie 20.10) Regina dostanie propozycję nie do odrzucenia - Remek (Piotr Sędkowski) zaprosi ją do udziału w serii koncertów fortepianowych i zaoferuje letnie tournée po całej Polsce.

Reklama

Czapla postanowi jednak odmówić, wiedząc, że - gdyby wyruszyła w trasę - raczej nie miałaby do kogo wracać, bo Franek pewnie nigdy by jej tego nie wybaczył. Osobiście powie ukochanemu, że nie przyjęła propozycji Remka. Falkowski ucieszy się, ale nie omieszka wytknąć Reginie, że ukryła przed nim, iż wybiera się na spotkanie z Białkowskim.

- Masz przestać się zachowywać jak zazdrosny małolat. Ani to seksowne, ani zabawne - uśmiechnie się Czapla, próbując obrócić w żart fakt, że poszła na kawę ze swym byłym absztyfikantem.

- To nie jest zabawne - oburzy się Franek, a Regina powie mu, że nie powinien tak bardzo poważnie podchodzić do życia. 

- W pewnych kwestiach trzeba - westchnie Falkowski i nagle wypali, że chce w końcu założyć rodzinę, a z tym nie ma żartów.

- Chcę mieć dzieci, dom... Z tobą. A ty nie możesz się zdecydować - wyszepcze.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje