Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16350
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Dwaj ekscentrycy zrujnują Bożenę?

Bożena (Marieta Żukowska) zgodzi się za darmo udostępnić dwóm projektantom mody – duetowi Mario i Dario (Mateusz Weber i Robert Majewski) - jeden z apartamentów w swoim hotelu. Otworzy też ekscentrykom rachunek. Niestety, szybko tego pożałuje, bo okaże się, że mężczyźni... uwielbiają bawić się cudzym kosztem!

W 2252. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 6 maja o godzinie 20.10 w TVP2) Karolina (Marta Dąbrowska) wprost zapyta Maria i Daria, kiedy zamierzają się wymeldować i zapłacić za pobyt w hotelu. Mężczyźni oznajmią jej, że są gośćmi... Agnes (Maja Bohosiewicz) i nie zamierzają wydać ani złotówki na coś, co im się po prostu należy!

Reklama

- Mamy apartament na wyłączność, kiedy tylko chcemy - poinformuje Karolinę Dario.

Recepcjonistka stwierdzi, że chyba musiało dojść do pomyłki i postanowi natychmiast porozmawiać o tym z Kaśką (Katarzyna Glinka).

- Tak, klienci pani Agnes mają u nas dwudziestoprocentową zniżkę. Ale za pobyt, serwis w nocy i zabiegi SPA... przepraszam, ale trzeba zapłacić - powie Sadowska ekscentrycznym gościom.

- To jakiś żart? - prychnie Mario.

- Taką mam nadzieję - westchnie Dario, po czym zwróci się do Kasi.

- Pani wie w ogóle, kim my jesteśmy? I że nasz pobyt tutaj to jest dla was wygrana na loterii? Że macie dzięki nam szansę na gości z najwyższej półki? - zapyta.

- Dokładnie tak. Ściągamy wam do tego grajdołu ludzi z pierwszych stron gazet, a wy jeszcze stawiacie warunki - wtrąci swoje trzy grosze drugi projektant.

- To nie jest darmowy hotel, przykro mi - Kaśka będzie nieugięta.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje